Държи се като новородено

  • 430
  • 6
  •   1
Отговори
Опитни мами ,помогнете ми! Направо не знам какво да правя-дъщеря ми е на 10 месеца и половина,а не може да спи спокойно напоследък. През нощта се буди по 10 пъти, през деня спи по половин час и ако не легна до нея и не и дам да суче, не може да се успокои.Не винаги е било така-до скоро си спеше по цяла нощ.Сега не мога да си обясня какво я мъчи

# 1
  • София
  • Мнения: 555
Ние имахме няколко такива нощи на вашата възраст и се оказа, че пробива зъбче. Също се буди и когато я боли гърло.

# 2
  • Мнения: 5 401
И според мен е зъбче!

# 3
  • Мнения: 789
Напълно здрава ли е? Ива сега се държи точно така, но е болна и с това си го обяснявам. Ако не легна да спя на обяд с нея, се буди с рев след 5 мин и ме търси. За през нощта да не говорим....

Иначе зъбоникнене е най-вероятното обяснение и докато не пробие зъбчето, не се сещам какво можеш да направиш, освен да се гушкате и да спинкате заедно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 999
Със сигурност нещо го тормози детето, я зъбче, я е болно /гърло, уши/, я има някакъв друг проблем, ама как да си каже на 10 мес. Все пак не е зле да я заведеш на един контролен преглед при педиатъра.

# 5
  • Мнения: 3 718
Същият проблем имам и възрастта е приблизително същата. Само дето продължава вече доста повече от няколко дни. И зъби са тръгнали, беше и болен, но след това промяна нямаше. В един момент реших, че е станал много впечатлителен и не може да се успокои от игрите през деня, ама дали  newsm78
Ще следя темата.

# 6
много ви благодаря за отговорите. Иначе бебката ми е здрава,все още няма зъбки и може наистина това да е проблема.  но още не се вижда нищо в устата

Общи условия

Активация на акаунт