Малко помощ и идеи за 5 годишнина:)

  • 829
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 251
Здравейте мами Simple Smile

Тъй като за съжаление съм все още нов потребител  Rolling Eyes и няма как да пусна тази тема в " На път.. ", реших, че няма значение къде е стига някой да помогне ...  Wink

Та ето и въпроса- С мъжа ми след месец ще празнуваме 5 годишнина. Прочетох много от темите за различните СПА хотели и т.н. , но когато успявах да намеря хотел, които да можем да си разрешим, то той биваше "брутално оплют" от повечето мами  Grinning

Някой има ли идея за нещо по-специално  - било то СПА, селски туризъм или просто хотел в планината... които да има джакузи, минерален басейн, евентуално да предлагат масаж и да е към 40 лв на вечер двойната стая.
Май изискванията са много, а парите малко, но такъв е живота..  Sad

И за да не се сметне това за опит за реклама на някои хотел - бих се радвала на отговори и на ЛС.

# 1
  • Мнения: 11 747
Ако има място дето никой още не е оплюл,то значи никой още не го е посетил. Peace

Аз също съм оплювала и хвалила,други пък плюят т'ва дето аз хваля,а хвалят дето аз плюя.Не се задълбочавай над тези неща. Шарен свят,хора разни...

# 2
  • Мнения: 2 591
40 лв. много малко ми се струва за това, което искаш.... виж ако е на човек, лесно ще намериш Peace

а за оплюването наистина не се притиснявай - колкото глави, толкова мнения са казали още латинците Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 013
Важна е любовта на 5-годишнината, не звездите на хотела. Влез във visit.bg и почни да търсиш по градчета с минерални извори. Ще намериш, сигурна съм.

# 4
здравей,
моето предложение естествено не отговаря и на 75% от изискванията ти, но все пак... с моя любим изкарахме НЕВЕРОЯТЕН уикенд във http://www.villacazanova.com/. Кухнята е божествена, спокойствието е пълно.. уикендът ви ще е гарантирано романтичен Wink персоналът беше свръх любезен, стаите са супер - телевизорче (с не много богат избор, което ни даде възможност да си обърнем повече внимание), баня, душ, топла вода, самата стая е с локално парно - беше супер топло, спахме на отворена балконска врата - говоря сега за средата на октомври. Язовирът се шири точно под балкончето ти... абе, последната дума е твоя, но аз ходенето ни там го направих точно така - подарък изненада и откакто сме се върнали получавам суперлативи. където и да решиш обаче, важното е че ще сте двамата, така че останалото е на заден план. весело изкарване!

Общи условия

Активация на акаунт