Нашите, все още, неосъществени пътешествия - Deutschland Nr. 45

  • 9 283
  • 305
  •   1
Отговори
# 1
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
  Joy  hahaha
 Потекоха ми сълзи от смях!

Супер оформление, Сърфи!   bouquet
Това става ли?

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 12:14 от Шехи

# 2
  • Мнения: 11 306
Йе, Йе, Йе!
Искам пак до Големия каньон! И отново с хеликоптер, сега какви снимки ще направя.... Party
И до Йелоустоун искам да ида.
Мерак ми е до Нова Зеландия и островите из океана край нея. Whistling

# 3
  • Мнения: 230
Аз искам в Япония. Може да изкачим Фуджияма с мъжа ми, да пийнем зелен чай и знам ли какво още  Laughing. И в Египет искам, но ме е страх от терористи. И Тадж Махал ми се ще да посетя.

# 4
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Записвам се докато не сте изписали темата Crazy

За пътуване съм винаги готова - цялото семейство сме така - и синът ми и той обича да ходим постоянно някъде, да видим и новия член дали ще обича пътешествията Flutter Flutter

Поздрави  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 907
Угърчин. Бил китен балкански градец.

# 6
  • Мнения: 3 423
Добрутро, бейбища!

На първо време искам едно пътешествие
до спалнята си. Но там да не намирам ни
бебе, ни мъж, ни нищо. Една книга, за да
се унеса по-бързо. И никой да не ме закача.
Две години вече не мога да спя, колкото си
поискам. Все някой друг решава колко сън
ми бил нужен. Да. Иначе искам до Япония.
Абе да пообиколя малко. Но не знам, дали
ще ми стигне времето в тоя живот. Май не.

Сърфи, заебете го Потсдам. Цял ден ви трябва.
Защо се отказахте от онзи хотел с красивата му
охрана, а? Идеята за корабчето е муци. Ако има
слънце, де. Вземете си удобни обувки, токчетата
са само за вечер!!! И шапки! Бая ходене ви чака.

# 7
  • Мнения: 3 521
Хм, аз ще карам от изток на запад Самоа и Фиджи, Сидни, Токио, Шанхай, Виетнам, Индонезия, Бали, Тайланд, Индия, Малдивите, Сейшелите,  Мадагаскар, Ленинград, Норвегия, Прага и Будапеща като близки съседи, Рим, Барселона, Мадрид, Лисабон, Копенхаген - изобщо един трип Европейските столици си поръчвам, Канада-Монреал, Ванкувър, Ниагарския водопад, САЩ - Флорида, Калифорния, Сан Франциско, Ню Йорк, Вашингтон, Нови Орлеан, Хавай-й-й Laughing, Мексико, Рио...
Забравих Египет. Де да спечеля един милион от Лотото, колко много бързо ще го наместя не е истина ooooh!.

Лиске, споко, ние сме тренирани, все пак кой прави тур Москва за 6 дни Laughing...а и каквото изпуснем ще видим следващия път - все пак 400 км. е разстоянието не са някакви милиони мили Wink.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 13:32 от surfline

# 8
  • Мнения: 1 768
Запис Peace
Ходи ми се в Монако. Party

4естито циганско лято на вси4ки,или по немско му Altweibersommer! Blush

"Beim ersten Mal" бе6е много сме6ен,много раЗтоварва6.И преди вси4ко  hahaha падна много смях.Но бих му дала "ab 17",а не "аb 12". Naughty

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 14:49 от Vessito

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 Hug ма)ма)цки
оцелях, мъжът ми се върна по-дебел, а аз с опит в звероукротяването. С баба и дядо е добре,но.....развалиха дисциплината и останах без глас и нерви.
Искам да обиколя затънтените села на Европа, по пътя видях доста интересни места, любопитна съм, как живеят хората там.

# 10
  • Мнения: 62
Привет на всички МАМИ !!!

Имам следния въпрос: дали има/продават в Германия на DVD филмчето за момченцето Каю,
дават го всеки ден сутринта по SUPER RTL 2 (мисля че филмчето е канадско). Много ми се иска
да взема на моя син, защото го гледа с голям интерес !

 newsm51

# 11
  • Мнения: 193
Добър ден от слънчев Frankfurt,

ох на мен ми се ходи навсякъде и никъде:))) И аз като Лиска искам да се наспя без мъже, и да се пренеса в Нова Zеландия, Австралия и Япония, Египет, да защото там на ziво и мен ме е страх от терористи.

Кой беше споменал за това семейство по Щерн тВ, и аз го гледах и още не вярвам, че е истина!

А мадам Pauli, направо ме изпълни, за втори път много яко се излага, то бива идеи, то бива чудо, и за това им се плаща.

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 085
розова Таня, продава се
www.amazon.de

# 13
  • Мнения: 193
как се казва точно сериалчето, не гледам РТЛ 2 и не го знам, но мамите с по големи деца, може и да го познават. Иначе в amozenr и ebay има всичко!

# 14
  • Мнения: 11 306
Дайте линк за семейството от Щерн, моля! Бях на репетиция и не можах да го гледам.

Пепе, добре се завърнала и оцеляла! Hug

Мугел, Caillou се казва филмчето. Абсолютно идиотски изглежда, но е невероятно

Общи условия

Активация на акаунт