помощ пъпки

  • 694
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 621
много ви моля за съвет , бременна съм в 4-ти месец и от около 3-4 дена по цялото ми чело са излезли ситни пъпчици ,като на пубертет , а аз дори и през пубертета си съм нямала пъпки  кажете как да се справя с тях

# 1
  • София
  • Мнения: 1 320
Най-вероятно е от хормоните. Вземи си Акне Аут, мисля че ще ти помогне за да завехват бързо и разбира се някакъв хубав крем.

# 2
Акне Аут на биотрейд е супер

# 3
  • Мнения: 1 885
Май всички са много доволни от продуктите на Биотрейд.  Thinking

# 4
  • Мнения: 236
Колкото и да те дразнят, не ти препоръ4вам да се мажеш с крем против акне.Пове4ето с противпокозни по време на бременност, особено ако имат Ретин А ,а също и салицилова киселина.И аз по това време на бременността ми се появиха пъпки , но към 6 месец пъпките изчезнаха.Порбвай с крем здраве или витасин , поне са натурални, незнам до колко ще ти помогнат!

# 5
  • Мнения: 12 301
Наистина май не е добра идея да ползваш по-агресивна козметика точно сега. Можеш да пробваш де си правиш маски с хума - правиш я на кашичка с малко вода или пък с розова вода и се мажеш - действа успокояващо и подсушаващо на кожата, а и страхотно почиства порите. Измиваш я после само с хладка вода и слагаш някакво хидратиращо кремче задължително, защото наистина изсушава малко кожата.
Успех!

# 6
  • Мнения: 3 621
много ви благодаря, ходих при козметичка, която ми обясни че това са хормони и няма как да се оттърва от тях сега
явно ще си нося пъпките , аз в първия момент се панирах да не е някаква алергия или нещо друго което да навреди на бебето ...

# 7
  • Мнения: 211
Освен това е и есен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт