Кога има имен ден Кристина?

  • 26 413
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
 Е това искам да ви попитам, дали Кристина има имен ден на Коледа?

# 1
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Синът ми се казва Кристиан и когато го кръщавахме попа каза че празнува на Коледа

# 2
  • Мнения: X
на кръстов ден на 14 септември

# 3
  • Мнения: 842
По принцип е на Коледа, но някои го дават и на Кръстовден.  Моят син се казва Кристиан и аз  реших да празнуваме на 14 септември, защото е кръстен на баба си, която има имен ден тогава и защото точно на Кръстовден разбрах, че съм бременна.

# 4
  • Мнения: 27 524
Синът ми е Кристиян и все различни мнения чувам - или на Кръстовден, или на Коледа. И му честитят по два пъти годишно  Laughing
Не знам, аз мисля, че правилното е на Коледа за Кристиян, но Кристина е на Кръстовден.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
На Кръстовден, 14 септември

# 6
  • Мнения: 36
Мисля че е на 14 септември, когато е Кръстовден.Можеш да попиташ в някоя църква.

# 7
  • Мнения: 1 672
не е на 14 септември тогава празнуват имената които има думичката "кръст" в тях

# 8
  • Мнения: 179
На Коледа  Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
не е на 14 септември тогава празнуват имената които има думичката "кръст" в тях

Това е ясно  Wink, просто Кристина е по-модерното звучене на Кръстина, но е същото  Peace

# 10
  • Мнения: 36
На Кръстов ден,разбира се,на Коледа празнува Христина

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
На Кръстов ден,разбира се,на Коледа празнува Христина

И аз така мисля- Кристина/ Кристиян празнуват на Кръстовден, Христина/ Християн- на Коледа.

# 12
  • Мнения: 593
Кристина на Кръстов ден,  а на Рождество Христово, то името си показва всички с ''Х'': Християн, Христина, Хрисима и др.

# 13
  • Мнения: 13 512
Кристина на Кръстов ден,  а на Рождество Христово, то името си показва всички с ''Х'': Християн, Христина, Хрисима и др.
На Кръстовден празнуват Кръстьо, Кръстинка.
Nа Коледа- Кристина, Кристиян, Христо , Христина . Chris i Хрис е едно и също. А кръст е  cross ili crest

# 14
  • Мнения: 63
Майка ми е Кристина и празнува на 14 септември

Общи условия

Активация на акаунт