фирма за климатици във варна?

  • 21 466
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 314
здравейте!интересува ме фирма за климатици,която да работи с марки като daikin,panasonic;hitachi.трябва ми и предварителна консултация за избора на марка и какъв точно да е климатикът.ще се радвам да ми напишете фирми,от които сте останали доволни.

# 1
  • Мнения: 6 039
с Дайкин никой не работи, освен самите Дайкин
иначе ти препоръчвам ЕТ Ефендулов. климатици. ул. Бенковска 11. 052/60 14 26. 5%

# 2
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Нашият го поръчахме от тук http://www.termo-klima.com/bul/index.php
Не знам нищо за фирмата, просто обикаляхме и попаднахме там, обясниха ни много добре, насочиха ни към това, което търсим и чакаме да ни го монтират другата седмица.

# 3
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
наите са от тук www.mmc.bg
и са Дайкин, от преди пет години

# 4
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
иначе ти препоръчвам ЕТ Ефендулов. климатици. ул. Бенковска 11. 052/60 14 26. 5%

ние също сме доволни от тях. климатик като климатик, избрах си го сама след консултация, за този ни стигаха парите, но ми направиха огромно впечатление момчетата, които го поставяха, работиха като в аптека, ни-що не нацапаха, направиха го както ги помолих, къртиха стената за да се вкопае тръбата. личеше си че работят старателно и компетентно.
написах го с много думи, защото рядко ми се случва да видя подобно нещо - особено пък с "майстори".

# 5
  • Мнения: 4 422

иначе ти препоръчвам ЕТ Ефендулов. климатици. ул. Бенковска 11. 052/60 14 26. 5%
да и ние сме доволни от тях.
А това 5% какво означава?

# 6
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз също съм с климатик от Ефендулов, доволна съм. Също къртих стена за да се вкопаят тръбите му, доволна съм от работата на момчетата, много чисто работят и съвестно.
Иначе сестра ми е с Дайкин- по-добър е от нашия, но и доста по-скъп, взеха го от една фирма срещу Пикадилито на Окръжна, мисля че термо клима бяха.
Ефендулов предлагат точно тези марки, към който си се насочила -имат китайски, японски и малайзийски модели - естествено и цените са различни.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
КЛИМАВЕНТА.
Бул. Приморски № 53, тел. 616264

# 8
  • Мнения: 6 039

иначе ти препоръчвам ЕТ Ефендулов. климатици. ул. Бенковска 11. 052/60 14 26. 5%
да и ние сме доволни от тях.
А това 5% какво означава?


мммммммм 5% се е копирало от сайта, откъдето взех адреса

# 9
  • Мнения: 5 178
Адреса обаче е грешен, днес скъпия на този адрес намерил Мебели Стилекс
Айде сега кажете где се намира Ефендулов?

# 10
  • Мнения: 109
Лека поправка ЕТ Ефендулов вече се казват Климамаркет Ефендулоф не , че е много важно . Иначе са представители на Панасоник така , че ако сте се спрели на тази марка това е фирмата която Ви трябва. Офиса им се намира на улица "Славянска" 11 тел:601 426

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 09:48 от koral4e

# 11
  • Мнения: 4 422
Ние като поръчвахме климатик бяха до Фестивалния и ги избрахме заради това,че са представители на Панасоник.

# 12
  • Мнения: 47
с Дайкин никой не работи, освен самите Дайкин
В грешка си. Официален представител на Daikin за Варна са ММС (в бизнес центъра под Летището ) www.mmc.bg .Ефендулов са представители на Panasonic и са едни от фирмите с най-много опит и от най-дълго време на пазара.
В сайта на Термо-клима (не съм разглеждал сайтовете на другите фирми) има подробна информация за марки и модели климатици. Избери си най-подходящите модели според финансите и мястото където ще се монтира .Сравни цени  и мнения за моделите във въпросните фирми. Успех Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Офиса на Ефендулов е на ул. Славянска 11, 052/ 601 426

# 14
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Да на славянска са до паркинга на ФК, същото и аз знам,че са официален представител на Панасоник, имах приятелка която преди години работеше там и ми казваше, че от където и да са купени Панасониците- за ремонт все при тях отивали.

Общи условия

Активация на акаунт