Безпроблемно приемане в ясла

  • 675
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Става дума за следното:
Братовчедка ми има бебе на 10 м. и иска да го даде на ясла възможно най-скоро, защото отново е бременна и иска да се върне на работа до раждането. Вече от няколко ясли са й отказали по различни причини. Ако имате информация за ясли, които приемат деца, които не са проходили и не трябва да е подадена молба преди 1 год., пишете ми. Устройват я ясли в района на кв. Надежда (всички части), кв. Иван Вазов и района около кръстовището на бул. Дондуков и бул. В. Левски. Ако имате и телефона на яслата, много ще се радвам. Направо се е видяла в чудо какво да правят. Не могат да си позволят гледачка на пълен работен ден или частна ясла.
Благодаря на всички!

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
а предложила ли е т.н. "спонсорство" Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 952
На Врабча м/у Раковски и Васил Левски има градина, не съм сигурна, че има и ясла, но нека провери, защото съм чувала само добри неща. Мои колежки си водеха там децата, за съжаление и там знам, че само с т. нар. спонсорство става работата.

# 3
  • Мнения: 1 089
За спонсорството е съгласна, но явно там, където е проверявала, дори това не й е помогнало.

 Sad

# 4
  • Мнения: 1 710
И ние проверихме на много места - и на всякъде ми казаха, че е трябвало миналата година да подам молба - сега вече има по 40 деца записани за група - лудница. Та както е тръгнало мойто майчинство от 2 години ще стане 3.

Общи условия

Активация на акаунт