колко време трае процедурата и подгутовката за ин витро?

  • 8 507
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
здравейте момичета съжалявам ако тази тема е публикувана,просто не можах да я намеря!
ние с съпруг ами имаме проблем  той е с много лоша спермограма ,а аз с поли кистозни яйчници
и трябва да отслабна с 15кг.Д-р Минев каза че при нас е невъзможно да стане по нормален начин и трябва ин витро .Интересуваме колко време трае  лечението и подготовката за ин  витро.Някои можели да ми каже или при всеки е индивидуално?Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 951
Самата процедура трае около месец. Подготовката зависи от това дали имаш всички необходими изследвания и дали е необходимо допълнително лечение преди да започнете. Аз например отидох в началото на цикъла, имах всичко необходимо, направихме само микробиология и хормони и веднага на следващия цикъл започнахме.
Успех ти желая  Grinning

ПС. Забравих да кажа, че е много важно да се насочиш към добър специалист по стерилитет.

# 2
  • Мнения: 4 324
megi 6 щом спермограмата е толкова лоша, се препоръчва икси, а не ин-витро.
Ако имаш подръка показателите препиши ги, за да ги обсъдим.

Къде правихте спермограмата?

# 3
  • Мнения: 19
благодаря ти за отговора, кои специалист по стерилитет в Пловдив бихте ми препоръчали,момичета пишете ми ако някой е правил ин витро при Минев.

# 4
  • Мнения: 7 716
Аз бих ти препоръчала да се насочите към София.

# 5
  • Мнения: 19
нямам под ръка спермограмата но в нея пише че много рядко на зрителното поле се виждат  мъртви спермат. и стойностите са направо стряскащи.спермограмата е правихме в ВМИ минев ни назначи да повторим спермограмата в Селена и каза че дори и за ин витро може да няма качествени сперм. и може да се наложи операция на тестисите и от там да се извлечат не узрели и да ги отгледат сега правим лечение с хапчета идано не се стига до операция.

# 6
  • Мнения: 7 716
Определено сте само за София.

# 7
  • Мнения: 19
момичета доскоро само четях вашите отговори  но сега когато съм регистрирана искам да ви БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА и да ви кажа че вие правите  болката която изпитвам от мисълта че може да си нямам бебче по поносима  вие сте страхотни .БЛАГОДАРЯ ВИ

# 8
  • Мнения: 19
препоръчайте ми клиника и специалист в София

# 9
  • Мнения: 7 716
Д-р Владимиров е един от добрите специалисти, тих и внимателен човек.

# 10
  • Мнения: 4 302
Направете нова достоверна спермограма при д-р Даскалова в Медикус Алфа, Пловдив.
Тя ще ви каже какви са възможностите и стъпките, които трябва да предприемете.

# 11
  • Мнения: 19
благодаря ти Вера ще отида и при него да повторя спермограмата макар че много  съм доволна от Минев.Досега всички доктори казваха че всичко ни е наред без да забележат проблемите с яйчниците а бебето все не ставаше.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Направете нова достоверна спермограма при д-р Даскалова в Медикус Алфа, Пловдив.
Тя ще ви каже какви са възможностите и стъпките, които трябва да предприемете.


И след това и аз бих те посъветвала да отидете в София!

# 13
  • Мнения: 1 950
Аз също мисля, че сте за някой от специалистите по стерилитет в София. Направете спермограма при д-р Даскалов, но ако е наистина толкова лоша отправяйте се към София.
Късмет и успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт