Нашето общество се ръководи от стадния принцип!

  • 617
  • 4
  •   1
Отговори
За пояснение на всички майки тук искам да заявя следното:
Огромният брой пациенти при дадени специалисти съвсем не означава качество на обслужването.
И д-р Стоичков и Каспарян като кардиолози имат огромни тълпи пред кабинетите си, обаче колко са за предпочитане специалисти, цифрите и показателите само могат да говорят.
Каква е ползата, че всички тук възхвалявате отделните светила в Бургаска област, след като те мен не ме приемат за пациент!
Значи ако дадена личност успее да помогне на 10 човека, това автоматично не означава да си направим извод, че и на 11-тия ще помогне!
Така че тук, особено при хомеопатията препоръки и мнения не се дават, защото е много рисковано и отговорно!
Нямаме право да препоръчваме когото и да било!
Виж Екатерина Чамурлийска е съвсем друго дело!
Аз още не съм я посетил, ама моя колежка и братовчедка ми вече са били нейни пациентки и тя ги разпитва 4 часа!
Представете си - снемането на анамнезата трае 4 часа!
Ха сега ми пояснете относно всички тук величия, цитирани от вас по-горе за Бургаски окръг, кое от тях ви е снемало анамнеза за 4 часа?
Всичките бързат да ни претупат за най-много час и да получат хонорар от 40-50 лв.
Екатерина Чамурлийска също претендира за 50 лв. такса, но при толкова огромно внимание от 4 часа, според си заслужава, нали така?
Всъщност нямам право да ви я препоръчвам, въпросното ми съждение не е, за да послужи за отзив.
Преценете сами.
Аз разлика от вас не давам препоръки и не изказвам мнение!
И за последно: Не се заблуждавайте, че щом като сте успели да помогнете на 100 човека, то и на 101-ви е гарантирана успешната ви помощ!
Единствената гаранция на тази планета е, че един ден св. Петър всички ще ни прибере!

# 1
  • Мнения: 4 414
след като си пусна 3 пъти поста в другата тема, реши за всеки случай да пуснеш и отделна тема ли?
май е време да спреш.

# 2
Добре не искам никоя от вас да засягам или обиждам.
Извинявам се щом така ме възприемате.
Все пак всяко зло е за добро.
От този форум научих доста полезна информация за себе си.
Така че не се сърдете.
Бъдете здрави и читави.

# 3
  • Мнения: 201
От този форум научих доста полезна информация за себе си.

Да, за това е този форум да дава полезна информация!
Искрено се надявам и ти да бъдеш здрав и читав, да намериш пътя, по който да го постигнеш!

# 4
  • Мнения: 103
Значи ако дадена личност успее да помогне на 10 човека, това автоматично не означава да си направим извод, че и на 11-тия ще помогне!

Да, точно така е, и за това всякакви "черни" и "бели" списъци са абсолютно малоумна идея.. това не е спор от вчера.. още от дир-а стои като проблем.

Така че тук, особено при хомеопатията препоръки и мнения не се дават, защото е много рисковано и отговорно!

Нямаме право да препоръчваме когото и да било!

А ти какво правиш точно с този си постинг?!!? М? Аз доколкото знам рекламата е забранена. Напъва ме да използвам линка долу вдясно. Добрите специалисти, btw, не само хомеопатите, нямат нужда от реклама! Вкл. и Чамурлийска и всички останали (в бг мама е по-специфична атмосферата, човек може да остане с впечатление, че в БГ едва ли не има един двама специалиста в областта, хайде бъдете малко по-обективни).

Виж Екатерина Чамурлийска е съвсем друго дело!
Аз още не съм я посетил, ама моя колежка и братовчедка ми вече са били нейни пациентки и тя ги разпитва 4 часа!

Някои неща мисля много добре си схванал, други ти убягват: няма значение продължителността на интервюто.. поне не и абсолютна, някой може да ти снеме случая за 30 минути и да го реши от първия път, друг може да ти снема случая, ако щеш и 50 часа и пак да се оака.. единственият сигурен критерий и то само за конкретния случай е КРАЙНИЯТ РЕЗУЛТАТ.. а той няма как да е налице, ако човек първо не иде при специалист, нали? И, да, има и такива и такива специалисти. Има доволни, има недоволни. С какво теми като тази ще променят нещата!?!?

Общи условия

Активация на акаунт