къде в Пловдив такъв стол за кола

  • 605
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Моля за помощта ви. Някоя от вас ако е виждала някъде в Пловдив такъв стол за кола на Cangaroo, моля да сподели, че искам да го видя на живо. Благодаря ви предварително  Hug
А ето го и него :

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
в търговията в склада на вносителите на кенгуроо

# 2
  • Мнения: 18
Ася, предполагам знаеш, че столчетата за кола са различна големина съобразно възрастта на детето.
     Малката принцеса е голяма сладурана, особено на живо! Поздрави и Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ася, предполагам знаеш, че столчетата за кола са различна големина съобразно възрастта на детето.
     Малката принцеса е голяма сладурана, особено на живо! Поздрави и Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Eстествено, че знам  Simple Smile Просто искат да ми направят подарък, но вече си имам всичко за момента и за това реших за стола, така или иначе ще ми трябва за в бъдеще  Heart Eyes. Благодаря за милите думи.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ася, предполагам знаеш, че столчетата за кола са различна големина съобразно възрастта на детето.
     Малката принцеса е голяма сладурана, особено на живо! Поздрави и Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

особено на живо ли ?  Thinking

# 5
  • Мнения: 328
Няма ли ги в Хипо ленд или в Пинокио или Вис Виталис особенно сега след промяната може и да има повече видове там. Thinking Hug

# 6
  • Мнения: 55
жр. Тракия в Сани-хранителните стоки там съм го виждал

Общи условия

Активация на акаунт