Нова година-2007

  • 5 840
  • 75
  •   1
Отговори
  • St.Zagora
  • Мнения: 8
Здравейте!

Искам в тази темичка да обменим информация за хотели,вили под наем,хижи...кой къде ще празнува и имате ли вече резервирани места!
Хубаво ще е да споделим и от кой места сме останали доволни,а още по-добре ще е ако прилагаме и снимков материал и цени на кувертите за Нова година!

Благодаря на всички,който ще се включат в темичката!!! Hug

# 1
  • Мнения: 2 792
 Май говориш за Нова година-2008, 2007 я посрещнахме вече.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Обичам новогодишните теми, колкото по-рано, толкова по-добре Grinning

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
И аз обожавам новогодишните теми.Още преди 2 седмици си принтирах около 15 рисунки с Дядо Коледа,джужета,елхички и т.н. и ще започна да ги оцветявам и като му дойде времето,ще си ги налепя по прозорците.Много се вълнувам от Коледните и Новогодишни празници и най-ги обичам.А що се отнася до това къде ще празнуваме,като се има предвид това,че тогава ще съм в края на 7-ми и началото на 8-ми месец,най-вероятно ще сме си вкъщи.Но на мен не ми пречи това,а напротив обожавам домашния уют.

# 4
  • Мнения: 7 718
Олеее, ми то е лято още, бре. Wink

# 5
  • Мнения: 1 006
Стреснахте ми с тая тема, даже отворих календара да гледам, да не е дошъл октомври или ноември вече  Laughing

Надявам се по Коледа да стана леля и това ще определи до голяма степен къде и с кого ще бъда (примерно с малко бебоче на ръце  Praynig Praynig Praynig) Peace
Дано всичко е наред!

# 6
  • Мнения: 3 622
Хубава тема  Grinning 
Още не сме говорили компанията за Новогодишните празници и къде ще ходим

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Аз ще съм в 9-ти месец,така че ще сме си в къщи или в болницата Laughing.

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
След лятната отпуска с нетърпение чакама Нова година и Коледа. Обожавам тези празници. Ще следя темата за интересни местенца. Иначе ние още нямаме конкретни планове, но преглеждаме оферти за чужбина.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
Как ме хвърли в размисъл. С бебе на 3 месеца, дали ще бъда в къщи  newsm78, май да.

# 10
  • St.Zagora
  • Мнения: 8
Благодаря на всички включили се!Ние  поразпитахме и даже се обаждахме на 2-3 места,обачеее като чуят,че става въпрос само за една нощувка и ни отказват!!!!! Sad А реално от нашата компания всички ще сме на работа на самия 31.12/до обяд/  и на 2.01.2008г.Просто нямаме тази възможност да останем за повечко,а така ни се иска!!!
Хубаво също ще бъде и да споделим дали ще става и за  малки деца   4-5 годишни.

Да действително раничко започвам с питането за празника,ама ей сега се е изминало времето и като се почне едно търсене....и като вземат да ти казват''всичко е заето''...,няма свободни места...

# 11
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
2008

# 12
  • Мнения: 274
И аз обожавам новогодишните теми.Още преди 2 седмици си принтирах около 15 рисунки с Дядо Коледа,джужета,елхички и т.н. и ще започна да ги оцветявам и като му дойде времето,ще си ги налепя по прозорците.

я дай  линкче бързо бързо  Hug Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 991
Олеее, ми то е лято още, бре. Wink
Абе лято...ноктите ми посиняват от студ нощем Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 2 157
Супер тема. Party
Точно вчера си мислех ,че е време да се разтърся за някоя хижа , семейно хотелче за Н.Г.
Миналата година  започнах да търся  към края на  октомври и където и да се обадих  всичко беше заето  Shocked Пък аз си викам ми то лято още....ммдам хората  се подсигуряват от рано.
Иначе със сигурност ще сме на планина и задължително трябва да има ски писти (големи)  - мъжът ми е луд на тая тема  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт