Среща на ЛЛЛ на 29 септември

  • 1 667
  • 44
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Среща на ЛЛЛ на 29 септември в Пловдив ще има ли? Бу, каква ще е темата? Старите муцуни на познатото място от 11 часа? Или от 10?

# 1
  • Мнения: 966
познатото място градската градина ли е? newsm78

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Тц, ДКЦ то на Понеделник пазарЯ на последния етаж. Ако дойдеш по-рано и питаш портиера на поликлиниката и той те гледа като малоумен - не се шашкай, винаги така гледат и все не знаят.

# 3
  • Мнения: X
Ще има ли или newsm78?Че и аз съм все от неразбралите Embarassed.....
И ако може да попитам нещо-`що в закованата тема за ЛЛЛ срещите не се пише Thinking.....че ако тая мине на задна страница и пак ще има такива като мен дето все след срещата разбират.....

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Среща ще има - повтаряме темата за хранене на децата, защото предния път срещата не се състоя.
Не знам в ДКЦ или в градската градина да е Thinking Вие кажете, предвид времето и прогнозата.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Не знам, ама май предпочитам ДКЦ. Иначе ако завали става мокро. И искам пак да си направим готварска среща, ще го предложа за обсъждане Simple Smile Яде ми се сготвено от други Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Абе кой ще идва все пак? Аз, Бу и Мяу......

# 7
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 jumpuu  и аз и аз. Стига да не се обърка нещо. И аз  искам в ДКЦ. Нали е до нас.  Embarassed В колко часа Бу?

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
10:30 как ви е? Момичета, времето го дават хубаво до края на седмицата. Сигурни ли сте, че не искате да е в парка? (Градската градина)

# 9
  • Мнения: 1 691
Ще гледаме да дойдем с поколението. И на мен ми се иска да е в Градината, но и за ДКЦ-то се навивам. 10:30 става.

# 10
  • Мнения: 131
Ухааа, много ми се иска да дойда и аз този път...дано не мине котка път, че ще ми е интересно Simple Smile
Аз все се каня и накрая все се намират разни оправдания Blush
По принцип на тези срещи се обсъждат разни теми или просто лаф да става? И някой идва подготвен по даден въпрос или всеки споделя собствен опит?

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
се обсъждат разни теми ... всеки споделя собствен опит?
Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 2 896
Може ли да дойде една моя бременна приятелка (ако до тогава не роди де)?

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Може ли да дойде една моя бременна приятелка (ако до тогава не роди де)?
Разбира се Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 896
Може ли да дойде една моя бременна приятелка (ако до тогава не роди де)?
Разбира се Simple Smile

Пращам за осектизация  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт