Надран хладилник

  • 3 246
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Помогнете - в ремонт сме и забелязах, че ми е надран отвън хладилника! Какво да правя? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Взимаш фолио и го облепяш там, където е надраскан, ако ти пречи. Hug
Или пък налепи отгоре, на надрасканото, разни магнитни фигурки и/или картинки. Peace
Другият начин е смяна на хладилника. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 18
Благодаря за предложението, но мястото на надраното е отстрани на вратичката  и не може да се облепи с нищо. На самата врата имам вече залепени различни "напомки", а за смяна и дума не може да става, защото хладилника ни няма и три години!!! Чувала съм за някакви специални спрейове за външно покритие на надран хладилник, но не знам какви са и как се прави. newsm78 Ако някой знае, моля ви да пише.

# 3
  • Мнения: 77
ъъъъ.. автоемайллак???

--сат

# 4
  • Мнения: 5 593
С автомобилна боя ,която се нанася чрез спрей.Много внимателно на тънак слой,защото ще се слага само на надрасканото.

# 5
  • Мнения: 189
Пробвай с шлайф паста.

# 6
  • Мнения: 60
Ако е тънка ивица надраното, вземи обикновена паста за зъби, сложи малко на вълнен парцал и търкай с въртеливи движения.

# 7
  • Мнения: 5 362
Peace
С такъв сме пръскали нашият хладилник.Не си личи нищо.

# 8
  • Мнения: 544


[/quote]
 Peace
С такъв сме пръскали нашият хладилник.Не си личи нищо.
[/quote]

Искам само да попитам преди това повърхността обработва ли се с друго, понеже мисля да си пребоядисвам миялната от сива на бяла

# 9
  • Мнения: 1 712
Peace
С такъв сме пръскали нашият хладилник.Не си личи нищо.
Peace

# 10
  • Мнения: 455
При пренасянето на нашия хладилник, докерите го бяха надрали много жестоко от едната му страна. Занесохме го на автотенекеджия - шкури го, китоса го и после го боядиса - получи се много добре. Дори днес, след близо пет години трудно си спомням от коя страна точно беше надран.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 972
h

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 19:52 от asq82

# 12
  • Мнения: 5 977
със спрей, и нашия стар хладилник беше надран и го боядисахме наново със бял спрей- около два спрея по 5-6 лв. иии само с това се минахме. Пробвай, нищо не губиш, щом нестава да го облепиш с фолио.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В сайта на фирма "ТЕКА" има  меки и твърди вакси за коригиране на малки повърхностни наранявания. Също и кант флумастери . Не струват много от 3,50 до 9,00 лв.

Това ме заинтересува, дайте линк към сайта. Praynig

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ако е малка драскотината и не ти се купува спрей- бял лак за нокти. От този за френски маникюр.

Общи условия

Активация на акаунт