Срам ме е да питам ама ще питам!

  • 9 212
  • 35
  •   1
Отговори
 Embarassed! Момичета струва ми се че изглеждам доста променена отдолу след двете раждания.И двете бяха нормални с няколко шева.В смисъл доста по различна ми изглежда "катеричката" Laughing....Дали е нормално, как е при вас??????? #Crazy newsm78

# 1
  • Мнения: 4 111
В какъв смисъл по-различна?  Thinking
По-дълбока, по-широка или по-рунтава?  Outta Joint

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Покажи преди и след Peace

# 3
 Confusedв никакъв случай рунтаваа Laughingможе би ми изглежда по широка, но незнам и аз точно как .....просто е по-различна Mr. Green

# 4
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes #2gunfire Sick боже ще се гръмна, защо ме бъзикате..предполагам че е от това че съм минала шеф и кройка през различни шивачи ooooh! Laughing

# 5
  • Мнения: 594
може би по-раздърпана... Thinking

# 6
  • Мнения: 2 336
Ами няма как да си останем девственици...

# 7
  • Мнения: 157
Не се притеснявай миличка,те те бъзикат ама и техните не са като преди.Моята също.

# 8
  • Мнения: 25 448

Покажи, покажи!  tooth
Покажи да видим и шева, и кройката!  Mr. Green

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не се притеснявай миличка,те те бъзикат ама и техните не са като преди.Моята също.

Моля,моля Naughtyраждала съм секцио,така,че да си имаме уважението Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 2 217
Променят се катеричките, който е раждал нормално, иначе при преглед никой доктор нямаше да пише ВПО на раждала т.е. външни полови органи на раждала.

# 11
  • Мнения: 750

Покажи, покажи!  tooth
Покажи да видим и шева, и кройката!  Mr. Green
rotfImbo rotfImao
Ами да...тези дето са рждали със секцио....к'во да кажем newsm78
Катери4ката си е същата... Mr. Green

Жена отива на гиниколог.
Доки преглежда и казва..,,Мммм,дам...пове4е няма да може да имате деца..деца,деца,деца,деца...''
Добре де-казва жената,не е нужно да повтаряте 10 пъти!
На повтарям!-казал докторът!Това е ехото.... Joy Joy

# 12
  • France
  • Мнения: 726
Момичета,защо се бъзикате? Не е уместно. Жената има питане, да отговорим подобаващо.
По въпроса- нямам наблюдения, т.к родих със секцио, но знам от сестра ми, която е акушерка, че има видима промяна.
Да не ти пука, важното е, там долу, да върши работа Laughing

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Ако,се регистрира може и по-сериозно да я приема Peace

# 14
ех какви сте, ми срам ме е ......такова нещо трудно говориш с приятелки дори , поне аз де Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт