А Крайслер-Вояджър....

  • 4 314
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз пак да питам за кола Embarassed мнения събирам....
....98г., 2,5 TD, 6+1 места.....на добра за нас цена.....
Много ми хареса за многобройната ни челяд....всичко събира, мамка му....
Някой ако знае нещо за двигателя, частите, цени, туй-онуй....

# 1
  • The O.C.
  • Мнения: 61
И мен ме интересува.Ще следя темата. Peace

# 2
  • Мнения: 5 228
Баща ми преди няколко години караше такъв Вояджър, много беше доволен. Беше много икономична за такъв клас кола, комфортна, здрава. За частите не знам, защото всъщност не се е разваляла колата. Аз много я харесвам и като дизайн.

# 3
  • Мнения: 218
Цитат
Баща ми преди няколко години караше такъв Вояджър, много беше доволен. Беше много икономична за такъв клас кола, комфортна, здрава.

напълно съм съгласен!!!

ама частите, частите....

не знаеш колко мъка има по този свят...

но ако цената е приемлива - взимайте я!!!

п.п. един приятел имаше такава, само че бензин и с автоматични скорости... ск. кутия сдаде багажа и му струваше 2000 лв. - това само за сведение...  ама кола и жена - то си е на късмет  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 723
Аз знам, че на крайслер са скъпички частите, ама то е относително, може пък да не ви се наложи...
Иначе колата е добра, щом и цената ви устройва взимайте я  Peace

# 5
  • Мнения: 10 513
ОООО, Крайслер-Вояджър е супер!  Имаме такъв във фирмата, страхотен е. Най-обичам с него да пътувам! Удобен, комфортен, много място, абе супер е!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Ей, колко е хубаво да прочетеш само добри отзиви за нещо, което те вълнува Mr. Green
Аз поразцепих темата - и другата ми е за коли, но реших, че там вече няма никой да погледне, а то пък....чели са хората и писали Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 800
Аз ще поразмътя страстите с лоши отзиви за тези коли. Не е лично мнение. Тук правят тестове на всички коли, интервюта с притежатели и всяка година правят отчет за всяка марка и модел. Трябва да се абонат, но аз имам достъп и ето какво пише за тези коли"98:
двигател-добър
engine cooling -добър
cкоростна кутия-лош
fuel system-лош
electrical system-лош
За използваните коли като цяло не ги препоръчват Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
.....М-м-м, гадно..... newsm78

# 9
  • Мнения: 218
Цитат
.....М-м-м, гадно

е, това все пак е кола втора употреба на цена около 6-7 000 лв. не купуваш нова кола все пак...

но и новата не е гаранция - на колегата взе на лизинг едно рено - 20 000 лв. на 10000 км. му се счупи ск. кутия... от 1 месец е в сервиза / гаранционно безплатно обслужване / и не се знае колко още ще е там....

всичко в този живот е низ от компромиси....

# 10
  • под слънцето
  • Мнения: 30
 Поинтересувай се какъв е двигатела-ако е италиански(с четири отделни глави) го покарайте малко по дълго преди да го вземете.Не трябва да е прегяван-това им е слабото място. Ходовата част е скъпа за подръжка.  Но винаги  ще има плюсове и минуси , таке че успех в покупката и да се похвалиш. newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 2 217
Поинтересувай се какъв е двигатела-ако е италиански(с четири отделни глави) го покарайте малко по дълго преди да го вземете.Не трябва да е прегяван-това им е слабото място. Ходовата част е скъпа за подръжка.  Но винаги  ще има плюсове и минуси , таке че успех в покупката и да се похвалиш. newsm10

Да, двигателя е италиански, ама как да го покараме преди да го купим - ще ни дадат ли newsm78 Ако нещо установим по време на пробата, може да рекат, че ние сме го направили, знам ли....

# 12
  • Мнения: 218
и да е прегряван двигателя - сменяте гарнитура на глава, една "мъгла" на главата и знаеш че докато е твоя колата - там проблеми няма да имаш!!!

е, освен ако не забележите, че вдига температурата някога  Mr. Green - я водна помпа, я термостат за смяна... ама това на всяка кола може да се случи... ако ви е изгодна цената - стискайте очи и взимайте... преди това е хубаво да се закара на компютърна диагностика, компресията да се замери...

# 13
  • Мнения: 335
За колко ви я предлагат все пак?
Както се казва тук ли:

...е, това все пак е кола втора употреба на цена около 6-7 000 лв. ...



# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за друго нищо не знам... Но като взгляд и големина ме кефи максимално.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт