как се запознаха родителите ви?

  • 2 297
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
знаете ли как са се запознали родителите ви?разкажете с подробностите които знаете:)
мисля че едно време свалките не са били по различни от сега/ като пренебрегнем ранния секс,които сега в повечето случаи даже е повод за запознанство/ и още някои други дреболии...все пак сме в 21 век,де baloni

# 1
  • Мнения: 5 228
Запознали са се на имен ден на общ прител, на 24-ти май. На 2 юли (същата година) са се оженили. Тази година имаха 35-та годишнина от сватбата.

# 2
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На събор на родното село на едната баба. Баща ми още тогава си я харесал, но майка ми явно неща като "връзка", "семейство" и "деца" в момента не я вълнували, та се наложило да я увещава около 5 години  Wink

# 3
  • Мнения: 1 328
В университета са за запознали нашите Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 991
Ъм, в завода, до колкото знам newsm78 Мама не са я приели първата година в университет, тогава трябвало да работиш няколко месеца, за да можеш да кандидатстваш пак. Тя е отишла като някаква секретарка в завода, където дядо е работел. Тати също е работел там. И така. Май една година по-късно са се оженили, защото аз съм родена две години и 6 дни след сватбата. Тази година празнуваха 25 Simple Smile

# 5
  • Мнения: 146
някак мн хубаво ми става като чета тези истории,винаги ми е ставало мн приятно като слушам подобни неща Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 2 353
  Дядо ми я завел на купон. По пътя събрали някакви приятели, сред които бил и баща ми. Той вмиг се влюбил, а през това време тя си мислела, че никога не е виждала по-висок човек.

# 8
  • Мнения: 1 568
За родителите си не знам с подробности,но знам как дядо ми е "взел"баба ми!

Негов приятел го извиква с още двама-трима да я крадат,вземат я и тоя дето щял да се жени за баба помолил дядо ми да я пази за  малко!  Whistling
 Дядо ми беше грамаден мъж,около два метра та така я опазил ,че направо я завел в тях и  #Crazy #Crazy и нали  newsm78 си я взел за него Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 199
На опашка за хляб  tooth
За това татко не обича да пазарува  Whistling

# 10
  • Мнения: 3 376
На един купон са се запознали.Татко харесал майка ми и я изпратил,уговорили се за среща на другия ден и тя му вързала тенекия Mr. Green Но той бил настоятелен и понеже запомнил къде живее отишъл да я търси в тях.

През юни празнуваха 26 години от сватбата.Страхотни са! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 685
Винаги съм обичала историята за любовта на моите родители. А те са имали доста бурна  txtloves  Запознали са се в университета когато са били на по 19-20г. Поддържали са отношения години наред, живеели в различни краища на страната поради независещи от тях обстоятелства...  ужасно много години... кой ли ще повярва 25г. са били заедно преди аз са се появя. И в крайна сметка никога не са били женени  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 161
В София са се запознали.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 359
Баща ми и леля ми са били съученици.
По някое време е забелязал по-малката и сестра.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 212
В университета са за запознали нашите Simple Smile

Нашите също.

Общи условия

Активация на акаунт