КОНКУРС: Моята борба

  • 7 524
  • 62
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 534
Скъпи дами,
Участвайте в новия конкурс и разкажете с чувство за хумор, забавно, весело или пък трагикомично за Вашата борба с кантара, наднормените килограми, портокаловата кожа, вълчия апетит или непреодолимото желание да хапнете... шоколадче, сладолед или ей онази прекрасна тортичка.

Опишете Вашите емоции, размисли, действия или пагубни за фигурата бездействия, съпътстващи желанието и опитите да влезнете в любимия панталон или мечтата омразният кантар да покаже бленуваните цифри.

Може да участвате в конкурса с разказ, есе, стихотворение, поема, ода (за някой може да е цяла Одисея).

Публикувайте произведенията си тук, в тази тема, до 7 октомври (неделя) включително.

Победителят ще бъде избран от потребителите чрез гласуване в периода 8-14 октомври.

Наградата за победителя е осигурена от клуб Дани Спорт 1 - 25% отстъпка от пакетната цена за антицелулитни процедури с Дермосоник.



Бодиуърк

Тае-Бо

Dance Mix

Фитнес Денс Микс

Гимнастика с уреди

Пилатес

Комбинирана Аеробика

Салса, Меренге и Бачата

Каланетика

ABS Атака

Народни хора

Комбинирана Йога

и още...


Тъй като клубът (съответно и процедурите) се намира в гр. София, за съжаление от наградата биха могли да се възползват само дамите от столицата, но нека това не обезкуражава останалите борещи се с килограмите мами, особено ако има какво да напишат за конкурса. В случай, че някоя от дамите извън София спечели първо място, то тя може да зарадва своя близка роднина, приятелка или просто форумна позната от града, като й предостави възможността за ползване на отстъпката.

# 1
  • Мнения: 1 416
Цял живот съм на диета,като траги комична жулиета
скачам от диета на диета
Бях още в 8 клас когато ,килцата бавно качвах аз,
хапвах банички и кифли с лекота и стигнах 74 кила.
Почна мойта одисея със борбата със килата.
Реших ,че яйца ще хапвам здравословно,че нали така е модно
Ден два три и гърба ме заболя,пипам от яйца тръгнали да никнат ми крила.
Сменям тактиката аз и диета друга почвам аз.
Рекох ще я карам на месце ,да докарам финно слабичко телце.ДОо там стигнаха нещата,
че извадих 1 кълка ревах ревах и я прибрах
че вместо хубаво телце си докарах някое е друго килце.
Карах ,карах и след 3 деца ,докарах ги до 90 килца.
Мале стига с тез теста ,на поничка приличам казах си сама.
Спрях всички сладки изкушения,пици дюнери дори
казах стига и в ръце се ти вземи
От април  пак съм на диета ,
но с добра сговорна чета
Тук момичета добрички на диетка като мене всичи
дружно борят се с килата и помагат ми да хапвам домати и салата.
Спазвам стристно правилата ту е моно ту е друга,
ту японса ту е млечна но с
приятелки такива всяка е чудесна.
Ей това ми е борбата със килата ,
хапвам си салата и виждам резултата ,
а той е 59 вече са килата.
Само трудно ми е на душата баничка щом видя в тавата.
Ех НЕКА някой диетична баничка да измисли на земята.
Успех на всички в борбата да ги уморим килата.
[/b]

# 2
  • Мнения: 1 455
Страхотно е - искрено се забавлявах   bouquet  smile3501

# 3
  • Мнения: 1 479
браво на авторката, просто е върха! Истински се изкефих!

# 4
# 5
  • Мнения: 6 958
мами 73 цвети очарована съм, докосна всяка една частича от мен и аз съм ги правила и продължавам да правя тези неща... Поздравления най-вече и за постигнатия от теб резултат   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 099
Мами, направо ще те разцелувам, страхотно е, страшно ми хареса. newsm51

# 7
  • Мнения: 305
Много е хубаво,поздравления,както за стихчето,така и за постигнатия резултат   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 279
                                  Моята борба - Разкази и картинки от Мама Слонка Ентусиаст!

Ето това съм аз !Точно толкова розова и точно толкова закръглена! ooooh!
, ще кажете вие!Виждали сме къде по- тежки случаи!
Да, ама не, защото това съм АЗ! Единствена в цялата си прелест и тежест!
До скоро си живеех добре - отпочивах, бях вечно гладна и съответно си хапвах на воля !!!
Оправдавах се с к`во ли не!Видите ли - слаба ми е волята , но уви не ми беше слаба лакомията, та и посред нощите  newsm55...Нямам време за спорт, а `що ли за почивка и хапване винаги се намираше?!? Стигнах до там да кажа, че видите ли, ако имам и аз ще съм фиданка - щото ще си позволя да, забележете - ЯМ к`вото трябва!Сигурно съм си представяла каруци с храна! Верно, ча ако , ще си позволявам и , и
, а защо ли не и да  се възползвам от чудесата на съвременната пластична хирургия!...Какво ще кажете чичо доктор   ?Носите ли си вълшебната пръчка?Ама ако може да стане от вчера за днес, а?!? ...Оправдавах се, че съм родила две деца и видите ли, те били виновни... Как ли не ме беше срам дори да си го помисля...И т.н, и т.н. ... Оправдания безброй...
Докато се стигна до момента, когато не можех да се гледам вече в огледалото без да или да ...
Ама не помага хич!Верно - може да изгориш някоя и друга калория, ама...
Писна ми заради комплексите си да заобикалям по съседни улички, за да не мина край някое барче с масички от вън, за да не ме изкоментира някой!Да не влизам в магазините, за да не чуя от анорексичните продавачки - хм, нямаме номер за вас!Да зяпам всяка вечер фешън канала и да си казвам - от утре, а това утре никога да не идва!...Прави сте, много съм имала!От глупави, по глупави! Сочете ме с пръст и се смейте...и с право...но просто не знаех как да се боря със себе си...

Докато един ден, един наистина слънчев ден, аз не открих истината, че трябва да се ОБИЧАМ!
Попаднах тук и намерих приятели , които винаги ме разбираха, подкрепяха и , когато имах нужда!Верно, че ако кривнеш от правия път са готови да , но дори и това е от най-добри чувства!
Защото са РИЦАРКИ - страхотни момичата със страхотен дух и добри сърца!Те ми вдъхнаха много вяра, много смелост и много сила да кажа на лакомията, да спра лошото настроение...Те ми помогнаха да повярвам, че ще победя !!!
Може би не днес, и не утре, но някой ден!Защото вече знам как, знам къде и знам с кого!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!!!

# 9
  • Мнения: 1 479
Браво и на Голди! Всичко е толкова вярно и истинско! Поздравления!

# 10
  • Мнения: 345
Мами 73 цвети , GoldyV   smile3501

# 11
  • Мнения: 516
BG - Mamma       bouquet  bouquet  bouquet

Мами 73 Цвети   smile3525 smile3501 

Goldy V - Напипа ми душата - познах себе си  love001   smile3525 smile3501

# 12
  • Мнения: 523
Goldy,Мами страхотни сте направо нямам думи! Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 110
goldy нямам думи, всичко е така, всичко е истина, май за всички ни тук.
поздравявам те за минусите.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
БРАВО МОМИЧЕТА - за таланта и волята ви  bouquet  bouquet  bouquet!!!!

Общи условия

Активация на акаунт