често акане и по меко

  • 969
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте мами, за пръв път ни се случва таково нещо. вчера се изходи след всяко ядене и беше доста меко акито.от 8 дена е с хрема,темп. няма.по късно ще звъна на лекарката ни.но според вас какво се прави в такива случаи? имам иначе една лечебна хумана на хумана в къщи? иначе аз преди 1 седмица карах нещо, нямах апетит и имах леко разстройство.да чукна на дърво иначе тя се храни има апетит.какво се прави? как се дава ентерол или смекта?

# 1
Мисля че това е нормално когато никнат зъбки, и ние сме така от известно време но като се чувства добре и си хапва вс е ок !  Simple Smile

# 2
За първи път пиша тук и съм объркала възрастта на сина ми, сега се поправих  Embarassed

# 3
  • Мнения: 753
Мисля че това е нормално когато никнат зъбки, и ние сме така от известно време но като се чувства добре и си хапва вс е ок !  Simple Smile
????

по добре отиди на педиатър, нека той ти каже дали има причина за притеснение, така на своя глава да поставяш диагноза, нека поне да го прегледат...колко е голямо детето?...малко е неразбрана последователността на въпроса ти?

# 4
  • Мнения: X
на 1г.5м. и сега ни никнат кътниците. бяхме миналата седмица на лекар заради хремата,каза че всичко е наред.

# 5
  • Мнения: 22
Не мисля, че трябва да се притесняваш.Най-вероятно е от зъбките.Ако се появи разстройство, давай храни, които запичат - моркови, ориз , картофи.Ние скоро бяхме с разстройство и доктора ни изписа Цитросепт/ за деца/ - 3 пъти по 1 прахче разтворено във вода.

Общи условия

Активация на акаунт