Подарък за свекърва ми за рождения й ден..... идеи, Моля!!!

  • 24 367
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Подарък за свекърва ми за рождения й ден..... моля, помагайте с идеи, че нищо не ми хрумва, а след броени дни! Ще съм благодарна на някои идейки!

Благодаря Ви предварително!!!

# 1
  • Мнения: 1 532
До колко пари? Примерно аз на моята майка се каня да взема машина за хляб- по 70-80лв има. Но ти си знаеш тя какви интереси и вкусове има. Дай някакво насока.

# 2
  • Мнения: 285
Ами какви интереси..... много мие трудно да ти кажа, затова на всеки празник се чудя какво да подаряваме. Всеки път каквото и да купим, или не го харесва, или пък казва че е нямало смисъл да си даваме парите и че не иска подаръци....... но не може без подарък да отидем. Затова ми се ще да е нещо по-скоро символично май. Мислех си да й направя торта с красива украса(запалих се от съседния форум) ама не знам дали ще й хареса нито на вид, нито на вкус, пък и тя и без това сигурно ще е предвидила десерт и едва ли ще се трогне кой знае колко. Помагайте!!

# 3
  • Мнения: 1 532
Тово ми звучи като Мисия невъзможна- ако си с подарък ,няма да го хареса, ако си без- сигурно ще се обиди, ужас! Май с тортата ще е най-безболезнено, може да я предупредиш да не прави десерт. Мисля си- някой красив шал и вземи...

# 4
  • Мнения: 285
Ми тя не носи шалове...бяхме й взели преди време една златна висулчица....така и нито веднъж не я видяхме да я сложи......друг път й бяхме подарили блуза....същата работа....

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Защо не я питате newsm78

# 6
  • Мнения: 285
Защото отговора е един и същ......не иска подаръци и че няма нужда от такива.

# 7
  • Мнения: 1 532
Ми значи не и носете нищо този път.Обаче сигурно ще се разсърди.... Звучи ми от типа хора , дето няма угодия  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 187
 HugТова го слушам всяка година от майка ми,ама пробвай да отидеш без подарък да видиш какво става.Моят съвет - ако обича цветя,купи и саксийно растение и измисли някаква подходяща история - като дърво на късмета, на щастието,че вирее при специални хора и т. н.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
защо не опиташ с нещо, което е с лика на бебчо? - чаша, календар, ключовържател или рамка, в която си поставила снимчица? Това ми хрумва на мен и предполагам, че ще се зарадва

# 10
  • Мнения: 2 082
да,рамка със снимка на детето,плюс може и албум-да си нарежда бъдещите снимки...

# 11
  • Мнения: 68
подаръкът,който моята хареса най-много беше:черни чаршафи с червени дракони и картичка с надпис-good life,good sex,good dream newsm51   

# 12
  • Мнения: 1 172
На каква възраст е?

На пенсионери, които нямат нужда от нищо, не ходят на екскурзии и т..н, бих подарила някоя книга - справочник. Например, скоро купувах една такава книга за билките на една баба: нещо като енциклопедия при какви заболявания, с какви билки следва да се лекува и как. Бабата сияеше от щастие. Четеше я като художествена литературна и всеки път ми разказва какво ново научила, което преди не го знаела. Пък и все повече прилага съветите от тази книга. Нали винаги си е била привърженик на "бабешките" методи за лечение.

Не бих подарила нещо с лика на детето, обаче. Ако тя иска  - да иде да си направи, но чак пък да й го натрапвам.... пък и по повод на неин личен празник.

# 13
  • Мнения: 463
Гофретник

# 14
  • Мнения: 2 438
Защо ти се тормозиш за подаръка, тя е майка на мъжа ти - значи той трябва да мисли за това. Пред да се ожените какви й е подарявал?

Общи условия

Активация на акаунт