проблем ли е?

  • 855
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Здравейте, д-р. Nivea baby! Имам питане относно изхождането на бебчо..Той е на 8 месеца и е захранен с почти всичко за неговата възраст. Храни се с пюрета и десерт от детската кухня /само това вземаме/, а събота и неделя с купени-предимно Ганчев. Храни се 5 пъти на ден, като сутрин и вечер преди лягане пие АМ НАН2 /млякото не съм сменяла никога, само минахме от НАН 1 към НАН 2 преди 2 месеца/, в 10.00 - попара, бисквити с кисело мляко и банан или овесени ядки, 13.00 - зеленчуково или месно пюре, в 17.00 - крем, кисел или грис. От една седмица забелязах по-често изхождане - след всяко хранене пълни памперса. Случвало се е междо храненията да му дам да ръфа бисквита, пак същото-след 10 минути се изхожда. Не е увеличил количеството на храната...От друга страна акото му е съвсем обичайно на цвят и консистенция...Струва ми се, че това не е нормално. Преди се изхождаше по максимум 3 пъти в деня...Как смятате Вие? Имам ли основания да се притеснявам, трябва ли да се обърна към лекар и ако е необходимо към какъв точно?

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Малко често се изхожда и може би има някаква грешка в храненето. Спрете храните с разхлабващ ефект и можете за 4-5 дни вместо нормалното АМ да давате от лечебните храни на Милупа или Нумана.

Общи условия

Активация на акаунт