как се взима фекален секрет

  • 19 749
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
днес ми казаха, че трябвало за яслата и фекален секрет да се вземе, дадоха ми шишенце/за което е ясно как се ползва/, ама има и едно стъкло със тиксо?!?!?!
как точно се прави???
а колко време може да стои пробата/аките/, става ли от днес за утре??

# 1
  • Мнения: 5 362
За яслата взимах анален и перианален секрет,но с тези клечки,дългите,които са.
Фекален правят периодично в яслата,но за него ползвах едно шишенце,което имаше на капачката си малка лъжичка.С нея взимаш част от акото,затваряш го и го носиш в лабораторията.Стъкло не са ми давали-там си го изследват вече,както си знаят.Попитай за стъклото в лабораторията.
За давността,така да се каже,ами да,носила съм го на другия ден и не е имало проблем.

# 2
  • Мнения: 432
скоро и аз се правих на специалист с това стъкълце.
Вечерта след баня дупето на детето не трябва да е мито със сапун или мазано с кремче.
Сутринта щом се събуди детето,отлепваш едната страна на тиксото от стъклото,сваляш му пампа или гащите/с каквото спи/,обръщаш го по коремче,разтваряш му бузките на дупето и лепиш тиксото в/у ануса за секунди.След това отново залепяш тиксото на стъклото,във първоначалния му вид.И готово може да носиш за изследване.Това се правело с цел-ако детето има глисти,те сутринта снасяли яйцата си и така се залепвали на тиксото.Колко е вярно ,незнам.Успех.

# 3
  • Мнения: 54
скоро и аз се правих на специалист с това стъкълце.
Вечерта след баня дупето на детето не трябва да е мито със сапун или мазано с кремче.
Сутринта щом се събуди детето,отлепваш едната страна на тиксото от стъклото,сваляш му пампа или гащите/с каквото спи/,обръщаш го по коремче,разтваряш му бузките на дупето и лепиш тиксото в/у ануса за секунди.След това отново залепяш тиксото на стъклото,във първоначалния му вид.И готово може да носиш за изследване.Това се правело с цел-ако детето има глисти,те сутринта снасяли яйцата си и така се залепвали на тиксото.Колко е вярно ,незнам.Успех.
dessу77 много точно го е описала  Peace
Миналата седмица и ние правихме такива изследвания,само че "това с тиксото" ни го направи жената в лабораторията.

# 4
  • Мнения: X
скоро и аз се правих на специалист с това стъкълце.
Вечерта след баня дупето на детето не трябва да е мито със сапун или мазано с кремче.
Сутринта щом се събуди детето,отлепваш едната страна на тиксото от стъклото,сваляш му пампа или гащите/с каквото спи/,обръщаш го по коремче,разтваряш му бузките на дупето и лепиш тиксото в/у ануса за секунди.След това отново залепяш тиксото на стъклото,във първоначалния му вид.И готово може да носиш за изследване.

Точно това е начина.

# 5
  • Мнения: 8 917
Целта на скоч-пробата е да се види дали няма яйца от острици. Ако детенцето има острици, то през ноща излизали и снасяли яйцата си около ануса. Значи може да си представиш дору горе къде трябва да лепнеш. На Гери го направихме под формата на занимание - как съм й "избърсала" уж дупето с една лепенка - беше й интересно Wink

Общи условия

Активация на акаунт