Сериалът "Отчаяни съпруги"-сезон 4

  • 23 859
  • 621
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 622
Та, кога да очакваме 4-ти сезон?

# 2
  • Мнения: 17 546
На 30 септември!

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Бубе, другия понеделник  Grinning

Снощи гледахте ли наградите Еми, мацките изглеждаха зашеметяващо.

# 4
  • Мнения: 1 666
Радвам се, че приехте идеята ми! Hug

Валя, защо не озаглавиш темата "Отчаяни съпруги" - сезон 4? По подобен начин озаглавяват темите за останалите сериали, а и е по-разбираемо какво ще се коментира предвид фактът, че по Фокс вървят повторения на същия сериал.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
А защо да не се коментират всички сезони в една тема?

# 6
  • Мнения: 5 622
да, по-добре да редактирате заглавието и да е по-конкретно насочено към 4-ти сезон  Peace

Благодаря за информацията, че почва на 30-ти. Любимо сериалче, което следим с удоволствие  Wink

# 7
  • Мнения: 1 712
Радвам се, че приехте идеята ми! Hug

Валя, защо не озаглавиш темата "Отчаяни съпруги" - сезон 4? По подобен начин озаглавяват темите за останалите сериали, а и е по-разбираемо какво ще се коментира предвид фактът, че по Фокс вървят повторения на същия сериал.
Ами понеже старата тема беше 2 затова,ще я поправя

# 8
  • Мнения: 1 666
А защо да не се коментират всички сезони в една тема?

Ами защото старите са коментирани. И защото наистина мисля, че основно ще си говорим за новия сезон, ще даваме линковете към новите серии, субтитри и т.н.
А не пречи между другото да се споменава и нещо старо, де. Ама то ще е значително по-малко.

# 9
  • Мнения: 4 422
запис,че ми е един от любимите сериали  Grinning

# 10
  • Мнения: 575
Записвам се и аз в новата тема. Нямам търпение да почне 4-ти сезон. Трейлъра е доста интересен, особено този нож в корема на Бри Shocked Mr. Green

# 11
# 12
  • Мнения: 1 712
Добавих някои неща от старата тема свързани с новият сезон може да ги видите в началото на темата

# 13
  • Мнения: 4 116
Страхотни са на снимките!!! Сюзан да не си е увеличила бюста???

# 14
  • Мнения: 1 712
Момичета,а има ли някакви субтитри за този нулев епизод?

Общи условия

Активация на акаунт