Силиконче или....не

  • 3 480
  • 57
  •   1
Отговори
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
И така......
Молко ме е срам Embarassed EmbarassedНо предпочитам да питам мъжките половинки....имат по голям опит..... newsm10
Имам хубав средно голям бюст.......като два големи портокала да кажем за да придобиете представа....След две деца мога да кажа че е все още стегнат.. не е толкова колкото преди но не е и увиснал в никакъв случай Naughty
От доста време се чудя дали да не си сложа силиконов бюст но имам известни страхове.....  Thinking Thinking
Например се опасявам че на пипане няма да е толкова естествен....или пък аз няма да се чувствам добре......
Та на въпроса ако някой е имал опит със силиконови цици моля да се намеси.......

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Не съм мъж, но имам приятелка със силикон!
Нито и пречат, нито нищо.
За пипане не незнам, но тя казва, че не можеш с едно пипане да
познеш, че това е силикон!

# 2
  • Мнения: 3 268
И аз ще се включа,защото имам опит с пипането на силиконов бюст.Фризьорката ми си сложи и не миряса докато не съм го пипнела да видя колко е естествен.Беше хладен и твърд,за естествен не знам.

# 3
  • Мнения: 677
Здравей Катишест! Имам известен опит с материята. Бих казал многогодишен. Няма такова нещо като "неестествен допир", всеки допир си е естествен. Идеални са за пипане, показване, разхождане и безсутиенно носене. Посъветвай се с хирург и после да пуснеш снимки! Успех!

# 4
  • Мнения: 3 423
Нямам опит със силикон, имам опит
обаче с големи цици. Боли гърбът.
Иначе на оптика и хаптика всичко е ок.
Никога не знаеш, как би се чувствала,
докато не опиташ. Каквото и да казваме.

# 5
  • Мнения: 2 013
А защо човек трябва да си слага силикон, след като не е плосък, а пък сутиеностроенето е толкова напреднало newsm78

# 6
  • Мнения: 677
А защо човек трябва да си слага силикон, след като не е плосък, а пък сутиеностроенето е толкова напреднало newsm78

Защото големите цици са си големи цици! И защото сутиена го сваляш все пак някога, а?

# 7
  • Мнения: X
След като бюста ти е хубав, голям и стегнат , защо ти е силикон?? Thinking
Казвали са ми , че е гадно, първо силиконовите цици си личат от километри, 2-ро като на..Камелия по концертите като е разголена и гледам движенията...може и на въже да скача, но циците и седят на едно място, басси смешното. Приличат на 2 топки глина залепени там. На мен ми е много противно. А и...непомня къде четох, че в много случаи се губи чувствителността на зърната а може и на по-голямата част от гърдите. Немога да си представя някой да ме е хванал за циците а аз да не знам ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам опит със силикон, имам опит
обаче с големи цици. Боли гърбът.
Точно това исках да напиша и аз. Преди да родя имах твърде голям бюст за размерите на тялото си. Тежеше ми и ми изгърбваше походката. Е, мъжете наоколо сигурно са се радвали, ама мене никой не ме питаше какво ми е Rolling Eyes След като спрях да кърмя, гърдите ми останаха наполовина на това, което бяха преди. чувствам се страхотно и за нищо на света не бих си ръгнала нови тежести Simple Smile
Отчитай и комфорта, не само визията Peace

# 9
отиди на http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=d8944946087ee … e80dc0c7c346a3851 там ще намериш страшно много полезна информация по въпроса.

# 10
  • Мнения: 2 196
Може да иска дини.Нищо,че им мина сезона.Ще вървят идеално с мастика.
Що, тя мастиката и с маслинки бива  Mr. Green
Тц,сочност трябва,Доне.Да замае погледа.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз съм против силикона, личат си, освен ако не са съвсем малък имплантант. И с възраста се вижда все по-добре и се налагат последващи операции.
Пък и при твоя бюст защо искаш да сложиш силикон? Мъжът ти не те харесва? Или искаш да се харесаш на някой друг който харесва динки? Имаш комплекс? Какъв ти е проблема?

# 12
  • Мнения: 677
Лабрадорите лаят, мастиката тече (с диня).
Лабри, ми като си против, не си слагай.

# 13
  • Мнения: 2 407
За силикон,който има нужда.на пипане е малко по твърд, мой приятелки имат Wink

# 14
  • Мнения: 2 070
Засега си ги харесвам. Като спра да си ги харесвам или реша, е им  е дошло времето да бъдат повдигнати може  и това да сторя, от сега нищо не мога да се заричам, де да знам в какви драми ще ме хвърли критическата. Дотогава може би няма да ги пипам, знам ли. Тъкмо ще са измислили по-модерни или здравословни технологии... но ако реша да слагам нещо определено няма да е с размер на диня.

Общи условия

Активация на акаунт