секс - бременност

  • 1 748
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
       Здравейте момичета,
   Може би проблемът ми ще прозвучи смешно и несериозно за много от вас, но за мен и приятелят ми се превръща в истински кошмар.  Sad
    От както го познавам, зная че това е мъжът на живота ми - мил, чаровен, красив, нежен. Той е всичко. Допреди да забременея сексът с него бе изключително изживяване, но от както съм бременна се превърна в мъчение. Не че го желая по - малко от преди, но просто когато се стигне до там аз изпитвам панически ужас и вече се чудя как да се измъквам за да не го правим. В самото начало на бременността имах сериозни проблеми и въпреки, че вече всичко е ок не мога да се отпусна и да бъда интимна с приятеля си.  Embarassed  А освен него аз го искам не по-малко, просто не се получава.
      Той е разбран човек, но докога ли? Извинявам се за дългия пост и че може би ще отегча много от вас, но това наистина взе да ми тежи  Cry.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето тази тема може да ти е полезна... Потребителите споделят опит и начини за "измъкване" от ситуацията... Успех...!
Вече 9 месеца без секс?

# 2
  • Мнения: 2 677
За мен най-добрият вариант е да говориш с него. Все пак си в ситуация, която хормоните ти са абсолютни господари и явно те не са на едно мнение с чувствата ти.  Wink Много от нас са се сблъсквали с този проблем. Не е неразрешим, но трябва разбиране. Желая ти да го срещнеш.
И лека бременност!

# 3
  • Мнения: 254
Ако имаш достатъчно чувство за хумор, темата която Тиква ти е дал, може да те разтуши  Mr. Green и поне ще видиш, че не си частен случай.
Познавайки, обаче, съответните нива на майтапоносене на бременните, по-скоро ще ти кажа - говори с твоя човек, кажи му как се чувстваш, направи го непременно Naughty
Би трябвало да те разбере - носиш неговото дете, предстоят ви и по-сложни неща, през които да минете.
Двама души, които са решили да имат дете и да продължат напред заедно, поне трябва да могат да си говорят и да се разбират - за мен това е начинът да се намери решение. Ти самата вероятно ще се почувстваш по-добре по-нататък през бременността ( а може и доста по-натататък, честно казано) и секса ще си дойде на мястото. На много жени знам, че не им се прави изобщо по време на бременност -не се чувствай виновна за това, нито пък се опитвай да се насилваш в това положение! Той е голямо момче - ще се справи Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 408
Здравей!
И аз се чувствам като теб.От както съм бременна сме го правили 2 пъти,аз също си мисля -до кога ще ме търпи така ама нищо не мога да направя.При мен всичко е на психологична основа,просто ме е страх заради бебето (хем знам, че то е в безопасност),още по- притеснено
ми става като го усетя да мърда.
Дано се справим с това Wink Желая ти успех Peace

# 5
  • Мнения: 336
     Благодаря ти Lalka, а също и на всички останали.  Просто се чудя как може една жена да обича толкова много един мъж и въпреки това да имаме проблем както е в моя случай. Дано заедно двамата се преборим и устискаме до края  Wink

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...Не че го желая по-малко от преди, но просто когато се стигне до там аз изпитвам панически ужас и вече се чудя как да се измъквам за да не го правим. В самото начало на бременността имах сериозни проблеми...

Просто се чудя как може една жена да обича толкова много един мъж и въпреки това да имаме проблем както е в моя случай.

В първия цитат е отговора на въпроса ти от втория цитат... Имали сте сериозен проблем в ранните стадии на бременността... Ето това е причината... У теб майчинския инстикт вече е проговорил и се "стреми" всячески да запази от каквито и да е възможни проблеми бебчето в теб...
Не се притеснявай, двама човека, силно обичащи се и достатъчно умни, като вас... Ще се справят с това (според мен не е "проблем", а просто "ситуация") и заедно ще преминат към следващия етап - радостните грижи около едно мъничко човече... Секса и удоволствието от него ще дойдат от самосебе си... Успех...!
И леко бременеене...!
newsm10

# 7
  • Мнения: 27
А при нас е точно обратното. Откакто татко ни разбра че съм бременна, въздържание вече 7-ми месец. Макар и аз да се чувствам добре и имам желание той се притеснява, че ако нещо се случи никога няма да си го прости. готов е да чака още дори няколко месеца.

# 8
  • Мнения: 205
Просто поговори с него.Обясни му, че не желаеш да правите секс докато си бременна.Той ще те разбере.Аз не съм правила секс нито през първата, нито през втората бременност

# 9
  • Мнения: 560
Ооооо,това да ти е проблема.Просто поговори с другарчето ти.Аз имам същия проблем-не ми се прави секс,не изпитвам вече удоволствие,редките случаи,когато стигаме до секс,го правя само заради мъжа ми.Той знае,че много го обичам,че в главата си го желая както преди,но тялото ми е на друго мнение.
Ако твоята половинка те обича,ще те разбере.

# 10
 Да ви кажа честно, и аз имам този проблем.
Не мога да се отпусна,не сме имали проблеми с бременността и въпреки всичко нещо ме спира!
Обичам мъжа си, в моите очи е красив и секси,но.....ме е страх за бебето.
Но слава Богу той ме разбира, за сега!
Не се отчайвай всичко ще е наред. Peace

# 11
  • Мнения: 7 723
Я и аз да се намешам тук и да споделя, че и аз се чуствах така- и двата пъти.
Това е нормална реакция на организма, настъпила в следствие на размешванего на хормоните по време на бремеността и партньорът би трябвало да те разбере и да е съпричастен с теб.
Добрата новина е, че проблема е временен! Wink

# 12
  • Мнения: 313
Според мен трябва да си поговорите честно и да се разберете. Големи хора сте, обичате се, трябва да се грижите един за друг. той те обича и ще се съобрази с теб. Успех   bouquet

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз пък имах обратния проблем,много ми се искаше,но лекаря ми забрани

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Здравей и от мен.Както са ти казали останалите момичета,без да поговорите,а само да се измъчваш,така работа не става.Ти благодари на господ,че си добре и че няма здравословна причина,пради която не може да го правите.На нас ни забраниха заради мен,че имам бъбречни проблеми и ниско разположена плацента,която се надявам скоро да се качи по-нагоре.При тези обстоятелства мълчанието не е злато...

Общи условия

Активация на акаунт