Как мина първият ден на Вашето дете на ясла?

  • 546
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Днес заведох сина ми за първи път на ясла! Очаквах да палче, да ме търси понеже досега съм го гледала почти сама с малки излючения! Обаче каква беше радостта ми когато той просто се врътна и отиде при играчките и другите деца! Когато отидо да го взема след час и половина сестрата ми каза че изобщо не е плакал, само не се заигравал а обикалял като линейка цялата стая!  Не знам за утре какво да очаквам!?! Ако можете да споделите как беше при вас ще съм много благодарна!

# 1
  • Мнения: 4 668
При нас тежък беше вторият ден , защото знаеше къде го водим. И той не е плакал , но не е спал и не е ял ...
Вторият и третият бяха много зле , но свикна за една седмица и без никакви проблеми бих казала  Grinning Аз се бях настроила да е доста по - зле , но виждам , че няма никакви проблеми с адаптацията . Даже сега беше болен една седмица и след това нямаше търпение да отиде при децата .

# 2
  • София
  • Мнения: 1 345
и ние като предната мама.Първи ден отиде с кеф и влезе сам. Втория ден и есе нататък рев голям. Като след третата седмица го оставиха да спи там и плачеше само сутрин. Обаче на моята приятелка детето спеше там т.е. беше по цял ден точно на третия ден. И то не плака първия ден и изобщо и следващите. За това всяко си е индивидуално

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Това ми е познато. Първия ден нямаше търпение да влезе,стоя там също около час и половина, била е много спокойна, подреждала им играчките newsm78 /ако и вкъщи правеше така.../. Втория също, на третия вече беше до обяд, след седмица - по цял ден. Имахме известни проблеми през третата седмица, когато разбра, че яслата не е за разнообразие, а ежедневие.

# 4
  • Мнения: 434
Poly N. в коя ясла ходи дъщеря ти?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Poly N. в коя ясла ходи дъщеря ти?

Щастливо детство

# 6
  • Мнения: 434
И моя син е там! Ще ти пиша на лични да те питам някои неща!

# 7
  • Мнения: 7 821
ТУК пишат майките на тръгващите тази година на ясла.

Общи условия

Активация на акаунт