Продиктувано от една друга тема....

  • 1 019
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Да попитам....само на мен ли се слу4ват разни луди да ми звънкат по телефона или и на вас? newsm78
Ама не ми искат пари де...като ония другите! Mr. Green
Все някакви залухави ми звънят през месец два....
То на гости ли не иска да ми идва един....
То един друг ме псуваше за добър ден и добър ве4ер... Joy
Една жена наскоро ми се обажда,4е била в болницата и са и вклю4или система....Три дни си бъбрехме с нея! CrazyНа психотерапевт се правих... Whistling
Друга ми звъни ЕГН-то да си кажела и името...Ама с такъв глас,все едно 4е след 5 мин ще умре...4ак се стреснах! SickЗвънях и обратно на номера от който ми се обади...тя,охка-пъшка и пак,,Ама Светлана  едикоя съм си...егн-то ми е.......да знаете,4е съм добре!'' Thinking

Я споделете,други има ли като мен.... Rolling Eyes
4е взех да се притеснявам ве4е! Confused

# 1
  • Мнения: 1 860
 Ми...така като чета...май е най-добре да започнеш да се притесняваш.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 516
Шизофренията почва така. Първо чуваш гласове, после се раздвояваш. Но пък от лудост не се умира.

# 3
  • Мнения: 22 867
Слава богу, нямам такива телефонни екстри. Освен по работа и от родата, никой не ще да ми звъни. Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
\Бъркат те със Светлина Thinking

# 5
  • Мнения: 3 423
Нормално е да ти звънят ненормалници.

# 6
  • Мнения: 5 468
Не ми е звънял никой с такива истории. Единствено веднъж ми звънна в 2 ч. през нощта, но аз не спя по това време и като вдигам - някакво хлапе крещи - "Братовчед ти се обажда, кво правиииишш???"... ама много мякаше. Викам: "Хъ...къв братовчед бе, чш"... и вика: "От Сливееен!!!"...аааа... Казах му, че е объркал номера и се разбрахме като мъже.
Иначе нямам никакви телефонни инциденти и така съм по-щастлива.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 160
Миналата седмица бяхме на ресторант с мъжа ми и му звъняха някакви момиченца.
Искаха да се запознават , питаха го от къде е , на колко е години.... Rolling Eyes
Паднах под масата да се смея  Mr. Green
Случайно бяха налучкали номера , май Thinking

# 8
  • Мнения: 765
Ми...така като чета...май е най-добре да започнеш да се притесняваш.  Rolling Eyes
Laughing И аз мисля , че е притеснително . Обаче е хубаво , че си отзивчива , в днешно време малко хора са така .
Айде пиши я тая книга , вече съм сигурна , че ще е интересна .

# 9
  • Мнения: 3 611
Преди 7 години, като си купих пьрвата мтелска карта и си я сложих в чисто новичкия немски телефонец, zапочна да ми zвьни неккьв, ама дьрдори на друг еzик, нищо не му раzбирам.
1 месец се пьна пича да раzбере нещо (и аz де), ама не отибираше ни от англииски, ни от немски, ни от бьлгарски, а шляпотеше на неккьв странен еzик (албански, или румьнски или неккьв такьв _ ни германски, ни славянски)...
накрая му писна  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 750
Ми...така като чета...май е най-добре да започнеш да се притесняваш.  Rolling Eyes
Laughing И аз мисля , че е притеснително . Обаче е хубаво , че си отзивчива , в днешно време малко хора са така .
Айде пиши я тая книга , вече съм сигурна , че ще е интересна .
Е,не знам...ама мен ми стана жал за тая жена където ми звъня,4е била в болницата ''Исул''(има ли такава болница в София между другото newsm78...Исул ли беше...нещо такова) newsm78...Та 3-4 дни ми зънеше през три 4аса и затваряше..аз я набирах(явно беше 4е не може да си позволи да звъни),казваше ми 4е просто искала да си поговори с някой!Когато я питах дали ме познава,казе 4е не!Набрала произволно номерът ми!Никой не ходел да я види там...само майка и два пъти била отишла...Била на 52 год.Много я боляло...Така и не разбрах какво то4но и имаше! Rolling EyesНо в един момент се усетих,4е истински се притесних за тая жена...Питах я има ли нужда от нещо...да ли иска да отида да я видя?Да си говориме...да и занеса нещо за ядене...Тя каза,4е не искала да ме притеснява и 4е за сега не било необходимо!Направи ми впе4етление,4е жената беше много възпитана и умна!Поставих се на нейно място...сама в болницата на системи...да няма с кого две думи да си кажеш... Sad
   А,за книгата...Барбалекс....Пове4е от теб искам да седна да пиша,но нямам време!Беба е много малка и има нужда от мен!Малко да поотрасне...да мога ве4ер да се усамотя пред компа...да събера мислите си...без да ска4ам на половин 4ас когато тя се разпла4е! Tired      bouquet

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На мен не са ми звъняли такива ненормалници.
Само веднъж имаше една случка, която надали ще я забравя някога.
Обажда се жена от непознат номер на гсм-а и казва, че майка ми е в болницата.
В буквален смисъл, сърцето ми се качи в гърлото.
А то беше грешка.
Ужас.
Още си спомням дума по дума разговора.

Общи условия

Активация на акаунт