За използващите често пяна за коса

  • 1 167
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Казаха ми, че не било хубаво да се преспива с коса, направена с пяна. Аз обаче винаги слагам пяна на току що измита коса и ако спазвам това правило, трябва да си мия косата 2 пъти на ден. newsm78 Confused Което ми се струва също толкова вредно. Rolling Eyes Вие как процедирате?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 783
Ама нали има продукти - "Обем и на втория ден" или нещо от този сорт  newsm78.

# 2
  • Мнения: 3 622
Слагам пяна след всяко измиване и така до следващото. Имам пяна за изправяни и за оформяне на къдрици. Косата ми изглежда добре и не си личи че имам пяна нито ми изглежда като мръсна. Мисля че зависи от пяната която ползваш

# 3
  • Мнения: 205
Слагам пяна след всяко измиване и така до следващото. Имам пяна за изправяни и за оформяне на къдрици. Косата ми изглежда добре и не си личи че имам пяна нито ми изглежда като мръсна. Мисля че зависи от пяната която ползваш

Ще ми кажеш ли ти каква пяна използваш? Нещо все не мога да уцеля, а косата ми си има нужда от такива продукти!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 563
Слагам пяна след всяко измиване и така до следващото. Имам пяна за изправяни и за оформяне на къдрици. Косата ми изглежда добре и не си личи че имам пяна нито ми изглежда като мръсна. Мисля че зависи от пяната която ползваш

брей как го постигаш това косата ти да не изглежда мръсна  newsm78 аз какво ли не съм ползвала и все не мога да намеря подходяща пяна... та би ли споделила каква марка е твоята??   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Слагам пяна след всяко измиване и така до следващото. Имам пяна за изправяни и за оформяне на къдрици. Косата ми изглежда добре и не си личи че имам пяна нито ми изглежда като мръсна. Мисля че зависи от пяната която ползваш
И аз така, моята е на Орифлейм. Ползвам и един крем за изправяне на къдрици на Л`Орелал - със същите резултати

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Слагам пяна след всяко измиване и така до следващото. Имам пяна за изправяни и за оформяне на къдрици. Косата ми изглежда добре и не си личи че имам пяна нито ми изглежда като мръсна. Мисля че зависи от пяната която ползваш
И аз така!

# 7
  • Мнения: 3 622
Слагам пяна след всяко измиване и така до следващото. Имам пяна за изправяни и за оформяне на къдрици. Косата ми изглежда добре и не си личи че имам пяна нито ми изглежда като мръсна. Мисля че зависи от пяната която ползваш

Ще ми кажеш ли ти каква пяна използваш? Нещо все не мога да уцеля, а косата ми си има нужда от такива продукти!

От фризьорката си взимам професионалната пяна за коса на Wella В смисъл продукти които тя ползва аз си купувам от нея. Малко по скъпо е от тези ма масова употреба, но си заслужава

# 8
  • Мнения: 824
А аз, за начупване на косата ,ползвам на Wella за къдрици.Всякакви други съм купувала,но само тази ми прави косата естествена и мека на допир.

# 9
  • Мнения: 485
Скоро си взех една от новите пяни за коса на Велла-зелена,пише че е за  обем и на втория ден .Бях много приятно изненадана-почти действа това чудо и не ми слепва косата,,пък е стилизирана и не се пилее.Сега не си мия косата всеки ден,а на 3-4 дни....голямо облекчение.

# 10
  • Мнения: 2 229
Колко струват тези на Велла? Аз използвам на Тафт за къдрици...на 2рия ден е Confused.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 20:47 от Serendipity

# 11
  • Мнения: 3 622
Ето такава е моята пяна за коса http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4079819
Последни път си я купих за 19 лв. /преди 5 месеца/

# 12
  • Мнения: 339
За пръв път чувам, че е проблем да остава на косата. И аз съм с Вела. Забелязала съм, че косата изглежда мръсна и сплъстена със силно фиксиращите пяни-поне при мен е така  Confused

# 13
  • Мнения: 1 318
Аз не си харесвам косата с пяна - ползвам на Л'Ореал професионалната (забравих й името). Стои на клечки и изглежда ужасно мръсна... А като преспя с пяна на косата, на другия ден съм страшна гледка. ooooh!

# 14
  • Мнения: 236
Ето такава е моята пяна за коса http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4079819
Последни път си я купих за 19 лв. /преди 5 месеца/


СТРАХОТЕН ПРОДУКТ.Ползвам я също и съм много доволна. Винаги слагам след измиване и така си карам до следващото. Вече години наред. Косата ми седи много добре и в никакъв случай не изглежда мръсна. Мия я два пъти в седмицата обикновено.

Общи условия

Активация на акаунт