Моля да ми помогнете - вероятна нежелана бременност

  • 3 943
  • 47
  •   1
Отговори
Първо искам да кажа че този сайт е великолепен и много хора могат да намерят полезна информация в него.
Та имам един въпрос към вас който ме тревожи исключително много .
Месечният ми цикъл закаснява с 5 дена /днес е петия ден/, а имам болки в кръста от два дни и каточели трвбва да ми дойде а то Sad Проблема е че не желяа бременност и се притеснявам данеби да съм забременяла - четах в сайта доста неща за бременноста и признаците и ,но не забелязвам нито един от симптомите при мен - нито гадене сутрин ,нито болки в стомаха нито нищо.Доста се притеснявам и искам вашето мнение ако можете да ми кажете как мога да разбера бременна ли съм?

# 1
  • Мнения: 1 032
Купуваш си едно тестче от аптеката и разбираш. Wink

# 2
  • Мнения: 3 932
Цитат на: juna
Купуваш си едно тестче от аптеката и разбираш. Wink


Това е начина.

# 3
  • Мнения: 2 212
Подкрепям момичетата, а и споко, може да е от смяната на сезоните. На една приятелка вече 12-13 дни и закъснява и е с такива симптоми- прави вече сума ти тестове и все са отрицателни, на лекар ходи и там нищо не се вижда...и тя не иска точно сега бебе и се надява да е от сезоните.
Вземи си тест, примерно sure check и сутринта с първата урина пробвай...
Стискам палци при теб всичко да е ок !

# 4
Ами утре ще пробвам и се надявам всичко да е ОК
Задължително ли е да се направи със сутрешната урина и има ли вероятност теста да "излъже"?

# 5
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Ивето
Ами утре ще пробвам и се надявам всичко да е ОК
Задължително ли е да се направи със сутрешната урина и има ли вероятност теста да "излъже"?

Може и да не е със сутришна урина. И да, тестовете понякога лъжат..., въпреки че мен никога не са ме лъгали. Правила съм си много тестове и винаги са ми показвали една чертичка, един път ми показа теста 2 черти и бях наистина бременна. Но пък съм чела, доста разкази на майки оттук, които казват, че теста им ги е излъгал.

# 6
  • Мнения: 67
Цитат на: new*
Цитат на: Ивето
Ами утре ще пробвам и се надявам всичко да е ОК
Задължително ли е да се направи със сутрешната урина и има ли вероятност теста да "излъже"?

Може и да не е със сутришна урина. И да, тестовете понякога лъжат..., въпреки че мен никога не са ме лъгали. Правила съм си много тестове и винаги са ми показвали една чертичка, един път ми показа теста 2 черти и бях наистина бременна. Но пък съм чела, доста разкази на майки оттук, които казват, че теста им ги е излъгал.


Да именно ...
При мен теста беше отрицателен ...а ми закъсняваше с 11 дни и толкова много исках беб4е ....но не му повярвах - отидох на лекар и той ме зарадва. Доктора каза 4е тези тестове не са много вярни...
така 4е отиди на лекар въпреки теста

# 7
  • Мнения: 2 575
ами направи 2 теста, за да си по-сигурна - в 2 различни дни
а за лекар  - не бързай още

# 8
  • Мнения: 2 327
За съжаление тия тесттове лъжат по-скоро когато са отрицателни... Ама ако е положителен е почти 100% сигурно.
Така че за по сигурно си направи 2:-)

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Иди на лекар, само така можеш да разбереш. Само че май е по-добре да почакаш още седмица да ти закъснее, че иначе може и на видеозона да не го хванат...ако има нещо де. По принцип от 14-ия ден след зачеването това може да се установи от лекар. А тестовете наистина лъжат. Аз направих три такива и все бяха отрицателни, а сега бебчо гука зад гърба ми в кошарката  Grinning . Ако все пак решиш да се довериш на тест най-добре го направи със сутрешна урина, независимо какво пише в листовката. Успех.

# 10
  • Мнения: 951
Направи си тест и дано"Жоро е невинен!" Laughing

# 11
  • Мнения: 508
Ne barzai s izvodte i ne se panirai predvaritelno.Napravi si test/dori nqkolko/ i sled tova shte precenish kakvo to4no trqbva da pravish ili da ne pravish v zavisimost ot rezultata.Predi 3 godini mi zakasnq po sashtiq na4in i si napravih nqkolko testa kupeni ot BG.Interesnoto beshe 4e nito edin ne pokaza bremennost i az smetnah 4e se dalji na smqnata ma klimata poneje zaminah dale4 ot BG.Okaza se oba4e sled poredniq test ve4e kupen ot UK 4e sam si bremenna i nqma absoliutno nikakvo samnenie.Sega se radvam na sladi4ka shterka i daje sam v o4akvane na vtoro bebe4e sled mesec:).Uspeh kakvoto i da pokajat rezultatite

# 12
  • Мнения: 144
От опит знам, че теста лъже - когато покаже една чертичка може да е вярно, но може и да не е , но когато покаже две чертички - това вече е нещо друго. Няма лъжа. 100 % бременна.
Задължително си направи два теста.
На лекар можеш да отидеш, няма нищо страшно, просто ще поискаш само с ехограф да те прегледат. Веднага ще ти кажат има ли плодно сакче или не. Това е, успех всичко да е наред и пожелавам хубава новинка People Angel  Laughing

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: juna
Купуваш си едно тестче от аптеката и разбираш. Wink

Само тестчето ще ти даде най верния отговор. Но аз като забреминях, все си мислех, че ще ми дойде защото имах симптомите които имах преди да ми дойде. Менструални болки, подут корем..., така, че това не егаранция.

# 14
  • Мнения: 3 550
Направи си тест. При мен признаците на бременността бяха точно като тези при цикъл, та доста късно се усетих. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт