Д-р Костова от МЦ"Вяра,Надежда,Любов"

  • 618
  • 2
  •   1
Отговори
[i]Има ли пациентки на Д-р Костова от "Вяра,Надежда,Любов"?
Какво смятате да правите сега, когато тя си излезе в майчинство без да ни предупреди предварително?
[/i] #Cussing out

# 1
  • Мнения: 236
Няма ли кой да я замени ,Илиев или Гергов да Ви поемат!И аз съм там на ЖК и съм супер недоволна, няма никъква организация , пълен хаос !!!!!!! #Cussing out

# 2
  • Мнения: 553
[i]Има ли пациентки на Д-р Костова от "Вяра,Надежда,Любов"?
Какво смятате да правите сега, когато тя си излезе в майчинство без да ни предупреди предварително?
[/i] #Cussing out
Аз я разбрах що за стока е още пролетта. Отидох при когото се падне в женска консултация за установяване на бременността и тя беше там. Прегледа ме даде ми визитка и т.н. не съм я ангажирала да ми следи бременността по никакъв начин.
Но аз исках да си издиря доктор Гогова, която работи там и която е следила бременността ми с баткото. Още повече че д-р Костова е в МЦ, а д-р Гогова е на щат в родилен сектор от около 20 години, всеки ден изражда бебета, сработила се е с екипа с който ще ме изражда и т.н. и за мене  (а и за самата д-р Костова) трябва да е ясно че няма място за сравнение между опита на едната  и другата. а си мисля че е най- добре който ти е следил бременността той да те изражда и да си разбира от това. Иначе можех да си ходя да ме следи и кварталната гинеколожка,нали?!
Както и да е намерих я докторката с малко късмет.Но когато Костова ме видя в женската консултация на следващия преглед с д-р Гогова, аз я поздравих, все пак я познавам- преглеждала ме е, а тя буквално ми показа гърба си без да обели и дума....
та така...

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 15:29 от oceanid

Общи условия

Активация на акаунт