Покривало за крачета - от къде!?

  • 2 063
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 491
Количката ни е Chicco CT 0.2 Duo Cortina, но няма покривало за крачетата. По магазините до сега винаги са ми отговаряли, че по отделно не ги продават. А много ми трябва покривало - студовете наближават, а малчо е доста подвижен и хич не му е комфортно да се вози увит като пъшкул в одеала  Confused

Моля да ми помогнете - от къде мога да си намеря така нужното покривало!

# 1
  • Мнения: 8 917
Количката ни е Chicco CT 0.2 Duo Cortina, но няма покривало за крачетата. По магазините до сега винаги са ми отговаряли, че по отделно не ги продават. А много ми трябва покривало - студовете наближават, а малчо е доста подвижен и хич не му е комфортно да се вози увит като пъшкул в одеала  Confused

Моля да ми помогнете - от къде мога да си намеря така нужното покривало!


Тези на ТСМ са много хубави, но някой трябва да се включи къде ги има все още.

# 2
  • Мнения: 3 457
виж и на Джиордани Peace

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Това на Джордани изглежда много добре. Дано да става за всякакви видове колички, че и ние имаме нужда от подобно.

# 5
  • Мнения: 491
Благодаря ви за отговорите момичета Simple Smile

Но това на джордани май е чувалче, а не покривало за крачета Thinking В смисъл, че не се закача за количката, а детето се напъхва в него и после така се слага в количката. Или пък греша newsm78

Ето такава е количката, която имам:


А тази е с желаното покривало:

# 6
  • Мнения: X
Чувалчетата са доста по-практични от покривалата. Чувалчето си стои на количката, слагаш детето както обикновено го слагаш да седне или легне и си го връзваш с коланите.Чувалчето  си има цип за отваряне, дупки за коланите... Ако искаш е затворено, ако искаш отворено. Хем пази завет, хем пази топло.
Досега всичките ми колички са имали зимни покривала, но съм си купувала отделно зимни чувалчета. Така не нося със себе си одеяла, завивки, космонафти и прочие и съм сигурна че детето е на топло и закрито без да му е неудобно.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
А тия чувалчета имат ли размери или са универсални. В смисъл, до каквма височина например биха ставали?

# 8
  • Мнения: 3 457
и стават ли за всички колички newsm78

# 9
  • Мнения: X
Аз имам 3 чувалчета - на ТСМ, на Hauck и на TFK. Мерила съм ги със сантиметър- имат разлика и в дължината и в ширината. Има чувалчета които могат и до 2 години са се ползват, има и съвсем мънички, които до годинката най-много и ще са къси. Универсални са, стават за всяка количка с 5 точково закопчаване.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 16:14 от Анонимен

# 10
  • Мнения: 98
Миналата зима видях в магазин Primo Pappa като си купувах количката такива чувалчета и ми се сториха много практични и хубави, имаха два размера, по 75 и 90 лв. Аз също се чудя дали да не си взема за тази зима от по-големите, но още не съм ходила да проверя сега как стоят нещата. Това е фирмения магазин на CAM и Peg Perego, намира се на Г.М.Димитров №65 мисля беше или пък 60, ако те интересува пиши на лични и ще обясня как се стига

# 11
  • София
  • Мнения: 1 845
А Тсм-ски скиро виждали ли сте някъде?
Това ,че е 5-точково захващане малко ме притеснява-количката ми не е с такова-дали ще мога да го ползвам?

# 12
  • Мнения: 3 457
на Грако съм виждала покривалца,но незанм за какви колички стават Simple Smile

# 13
  • Мнения: 855
И на мен ми трябва едно тсм-ско за подарък  Confused Ама не съм виждала в Ст. Загора  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт