за смяната на работата!!!!

  • 520
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Кога решавете, че искате да смените работа, лесно ли взимате това решение и рискувате ли -първо да си намерите нова работа и тогава да уведомите шефовете си или директно напускате, като ви писне??
Сега съм пред една такава дилема, ходя по интервюта, но още нямам нищо сигурно и незнам да напускам ли или не, защото вече съм 4год на това място, но нервите ми не издържат тотално, всеки ден се заканвам да уведомя шефа ми, по-късно мозъка ми заговаря, да ама ако остана един месец без работа?????

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Ти решаваш, щото после не ние ще ти плащаме сметките....

# 2
  • Мнения: 1 475
Ти решаваш, щото после не ние ще ти плащаме сметките....

 Grinning

# 3
  • Мнения: 288
   Директно напускам като ми писне. За максимум седмица мога да си намеря нова работа. Нервите ми са по-важни от сигурността, а и обичам авантюрите. Не се измъчвай, човек трябва да действа и да рискува! Късмет!

# 4
  • Мнения: 6 992
Един път съм я сменяла по свое желание - нямах нищо в предвид, исках да се махна просто от онова място - именно защото ми писна Simple Smile . На чист късмет 10 дни след като се махнах, си харесах друга работа и може би след около месец започнах там.
След опита с уволняването и последвалото търсене почти 5 месеца на работа, която хем да ми харесва, хем да имам нужния опит за нея, бих казала, че предпочитам да имам сигурно място преди да напусна работата си. Но аз съм претенциозна в търсенето...Последното, което исках, беше в сектора, в който сега работя. Но след 5 месеца безплодно търсене...се навих. То пък ще вземе да ми хареса Laughing

Общи условия

Активация на акаунт