Отговори
  • Мнения: 21
Здрасти на всички!

 Нова съм, но страшно ви се кефя!!! Пред синовете си ви наричам "мафията на мамите" #2gunfire
 Надявам се да получа надеждна информация по въпроса:
 От къде да намеря ученическа чанта, тип "куфар", с ортопедичен гръб по това време? В Метро 2  вече няма нищо. Предполагам, че и в Метро 1 е същото. Харесаха ми едни чанти марка "Herlitz", но  на това име в нета излизат само офис- консумативи...   Сега, по време на учителската стачка, ми е шанса да наваксам с чантата и с подвързването на учебниците.  Моите "чеченци" са на 7 и 10 год. Голямо МЕРСИ в аванс на всички  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 16:35 от kopche

# 1
  • Мнения: 3 926
Здрасти, в подлеза на кръставището на бул. Гоце Делчев и бул. България има магазин, доста добре снабден. Утре имам път натам и ще огледам да видя имат ли нещо подобно и на каква цена Grinning

# 2
  • Мнения: 21
Благодаря ти предварително!
Чакам... Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 926
Ходих днес в магазина, но за съжаление са изчерпали този вид чанти.  Sad Останали са им раници с ортопедичен гръб с различни екшън герои на цени около 85 лв. Confused
Казаха, че не чакат зареждане, защото ученическата офанзива била отминала. Честно казано на мен това ми се стори тъпо, защото може някой да си скъса раницата, да поиска друг вид чанта... не може да имаш пълен асортимент само за 1 месец през годината Close

Общи условия

Активация на акаунт