Колко е таксата за държавна ясла?

  • 2 336
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 446
Това ми е въпросът - другата седмица ще трябва да плащам, та да се подготвя.

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 898
Не знам как е във вашата ясла, но при нас беше в зависимост от дохода, носихме бележка и така.
Таксите се определят от общината.
При нас е 25лв.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Ние плащаме 30 лева на месец. Не сме носили бележки с дохода. Май наистина зависи от общината  newsm78

# 3
  • Мнения: 7 723
Таксата е 40лв.
Всички останали отстъпки зависят от
полжението на родителите в момента.
ако има студенти, безработни и т.н.
Ако детето има отсъствия- също се изважда от цената.

# 4
  • Мнения: 2 220
В нашата ясла таксата е 25 лева. Ако отсъства детето, се преизчислява.

# 5
  • Мнения: 5 468
В София таксите са 40 лв. Ако детето е отсъствало, се вадят дните, в които не е било на ясла.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 446
Много ви благодаря!   bouquet

# 7
  • Мнения: 44
При нас в Силистра таксата е 5 лева+0.80ст. на присъствен ден.Ако присъства 20 дни по 0.80=16 лева+5 лева=21 лев

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
При нас е 2 лв. на ден.Когато отсъства заради болест,не се плаща.Когато отсъствието е по семейни причини-половин такса/1 лв. на ден./

# 9
  • Мнения: 47 963
40 за първо и 20 за второ дете
в софия сме

# 10
  • Мнения: 1 655
Оле какви разлики!
А я ми кажете ако знаете какви са превилегийте на майка студента редовно обучение!

# 11
  • Мнения: 2 040
При нас е 25 лв, като отсъствията намаляват сумата ..

# 12
  • Мнения: 7 378
Таксата е 40лв.
Ако детето има отсъствия- също се изважда от цената.
За София.

# 13
  • Мнения: 4 406
Оле какви разлики!
А я ми кажете ако знаете какви са превилегийте на майка студента редовно обучение!
доколкото съм чела правилника на нашата ясла, децата на редовни студенти плащат половината от определената такса...

# 14
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Не знам как е във вашата ясла, но при нас беше в зависимост от дохода, носихме бележка и така.
Таксите се определят от общината.
При нас е 25лв.
Относно таксите в Хасково, които се оказват най-високите в страната са 50+10 лв. месечно, ако детето е ходило всеки ден, като 10-те лв. са за "пазене на място" ежемесечно. допълнително плащаме 5-6лв. месечно за заниманията по желание! в нашия случай, те са поне три. тотала е ок. 75лв. на месец

Общи условия

Активация на акаунт