Случвало ли ви се е да кървите при вземане на цитонамазка?

  • 953
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте.
Не ми се случва за първи път и затова реших да попитам дали и при вас се случва и какво е обяснението на вашите лекари?
Моята лекарка, на която имам голямо доверие, ми каза, че когато има възпалителен процес (а тя се съмнява че има и затова ми взе и цервикален секрет и цитонамазка) лигавицата е по-чувствителна и прокървява от четчицата, с която се взима пробата.
(За да поясня защо пиша в този форум - отидох на преглед преди да започнем бебеправене.)

# 1
  • Мнения: 7 718
Случвало ми се е, не е повод за притеснение. После изследванията винаги са били в норма.

# 2
  • София
  • Мнения: 293
На мен лично не ми се е случвало, но на други познати - да. Лекарката обяснила, че е нормално. Няма да се шашкаш, не е повод за притеснение.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 335
Случвало ми се е, не се притеснявай  Peace
Успех и късмет с бебеправенето   bouquet

# 4
  • Мнения: 14
Благодаря ви!

# 5
  • Мнения: 65
Това ми се случи последния път като бях на преглед- сама се изненадах-не очаквах...
Но хубавата новина е, че дни след това забременях Joy- сигурно е чиста случайност, но искам да ти пожелая от сърце да ти се случи същото,дано е задобро!   bouquet Горе главата!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 868
На мен ми се случва всеки път ,но резултата ми е добър ,била ми чувствителна лигавицата.

# 7
  • Мнения: 129
След последната ми цитонамазка лекарката ми обясни,че е възможно да прокървя мъничко,или по-скоро да ми зацапа малко,но ми каза че това е нормално.Само че на мен не ми зацапа.Така че не се притеснявай

# 8
  • Мнения: 3 011
Тогава ходих при една доста некъдърна за мен докторица та всеки път като ми вземаше материала, направо ми одираше кожата -така се правело, такава болка преживявах, и на скоро съвсем случайно като питах една колежка дали я боли, тя вика неееее, то е съвсем леко. Незнам къде е истината  Shocked

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
На мен лекарят ми е казвал, че лекото прокървяване е от разкъсаните кръвни жили от прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт