Играчки трансформъри - къде?

  • 9 699
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Здравейте!

Сина ми много си пада по роботи и последните месеци е на вълна трансформърите (анимационните). Искам да му вземем истински такъв робот, като по филмчетата, а не просто трансформираща се играчка. Но единственото място, където ги открих е онлайн в Играчките. Там е по-скъпо, а и имат доставка 4 лв. Надявам се, че все някъде другаде има тези на Hasbro. В Shell мярнах преди време няколко малки, но вече изчезнаха.

Благодаря предварително   bouquet

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 12:09 от Millena

# 1
  • Мнения: 6 206
Магазин Бонжур.
Струваха някъде между 20 и 40 лв.

# 2
# 3
  • Мнения: 3 271
Каспър, благодаря, там не ми беше хрумвало да търся!!

Dahlia, благодаря ти. Но това са масовите, а аз искам да намеря тези от филма точно (те са определени героии, трансформират се в определени неща  Crazy ) Като ще е гарга да е рошава  Party

# 4
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
В Хасково ги има в Кауфланд и по детските магазини. Нали знаеш, че ги има и като анимация, при нас ги продават и по реповете. Голяма мания ни е  #Crazy
а иначе може и от тук, аз пазарувам от този сайт, има тема в Красива мама  Peace
http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Hea … %20'23107224')
а като искаш гарга, ето го Бъмбълби/жълтото камаро/  в целия ме блясък http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=23179963&a … documentid=419507 аз лично бих го купила, хубавите играчки си струват повече от разните боклуци дето се разпадат като ги отвориш, но ще трябва мноого да ме слуша...може  за Коледа и да го огрее!

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 13:33 от mitbul

# 5
  • Мнения: 3 271
mitbul, точно по анимационните си падаме и "ние" вече доста месеци. Игралният го гледахме с баща му пробно и прецених, че не е за дете.
В Кауфланд не ходя, явно затова не съм ги видяла. Оригиналните на Hasbro ли са? А цени?
Видяла си сигурно в Играчките, хубави са, поносими цени, но не голям избор, а и трябва да се плаща доставка.
А онази  "гарга" дето си дала линк  е прекалено "рошава"  Crazy Аз се ориентирам към по-малките модели засега Simple Smile
Благодаря, че се включи!

# 6
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ами аз се надявам в сайта да ги намалят! Rolling Eyes
в Кауфланд са трансформери, но не са точно тези герои, на моя син и те му харесват...
а игралния беше първият му съзнателно гледан филм на широкия екран, хареса му!
 hahaha тойю скоро по неволя гледа и Двамата веронци в театъра, но издържа стоически Joy
на нас другата страст ни е бионикъл  #Crazy и сме един от официалните спонсори на лего за бг  Money

# 7
  • Мнения: 3 271
на нас другата страст ни е бионикъл  #Crazy и сме един от официалните спонсори на лего за бг  Money

Защо ли ми е тоооолкова познато  Crazy А случайно да ви е подминала страста по Exo-Force на Лего, прилично скъпи са и те  ooooh!

# 8
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Stop облизва им се на тях, малък е още, това лято стана на 5. имахме един, но там конструктора не е така пластичен и аз се въздържам. иначе заспиваме не с приказки, а с каталога на лего, има и регистрация в сайта!
а какъв проблем е в детската градина. не иска да рисува къщички и гъбки, не иска да пее за зайчета и птички. само космос му е в главата. днес беше в планетариума и установи, че десетиконите живеят в кратера на луната.  току що приключи с гледането на 12 серия от анимацията и имаме голям проблем - унищожиха Оптимус Прайм и избраха за водач Голяма клечка. ох, дано спи спокойно... ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 271
току що приключи с гледането на 12 серия от анимацията и имаме голям проблем - унищожиха Оптимус Прайм и избраха за водач Голяма клечка. ох, дано спи спокойно... ooooh!

Вчера го взех, но още не го е гледал. Ще го пуснем уикенда през деня значи, за да избегнем трагедиите преди заспиване  Crazy

# 10
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
досега сме купили един малък Оптимус от Бонжур-а в Созопол, там са по 10 лв. и един голям лош десетикон за 47лв. #Crazy от местния магазин за играчки. от Кауфланд имаме пистолет, багер, полицейска кола, мотор и какви ли не още щуротии, там са по 12 - 16 лв. не са Hasbro, но са хубави и здрави. сега водим преговори за един автобот, дето си е харесал Wink

# 11
  • Мнения: 1 520
Не съм съвсем за тая тема, ние не сме толкова запалени.
Но просто искам да споделя удоволствието си от последния диалог.

Става ми много мило, и сладурско като така разказваме за маниите на децата.

Дано детето е спало спокойно.

# 12
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Joy добре спа, но стана много рано сутринта!
жал ми е, че много от възрастните не ги разбират, дори не си правят труда да видят за какво ства въпрос, като не е Червената шапчица и какво!? newsm78 аз лично, с удоволствие ги гледам и обичаме да разговаряме за техните ситуации и постъпки... носеше няколко пъти филмчето в градината, но нещо не го одобриха май Tired и да рисува отказва по техните теми, има си свои интереси човека, а те решиха, че не може... Joy

# 13
  • Мнения: 3 271
SmaRt, благодаря ти. Сладури са, да им имаш проблемите, но и ние така сме се вживявали като деца, нормално е Simple Smile

mitbul, ще ги имаме предвид тези в Кауфланд значи, аз мислех, че пак са от китайските боклуци. Ще видя непременно и Бонжура. И май все пак ще уважим сайта на Играчките за именният ден, там има много хубави модели, на Hasbro са, дано са здрави.

# 14
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
здрави са. днес ще слизам в центъра и ще направя един маркетинг Joy после ще ти кажа какво съм регистрирала...

SmaRt, при вас сега се почва!

Общи условия

Активация на акаунт