тест за бременност - кога?

  • 6 476
  • 22
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Кога най-рано мога да направя тест за бременност?
Имам пред вид дали на другия ден примерно /след бебеправенето/ би отчел адекватен резултат?

# 1
  • Мнения: 481
 Rolling Eyes на другия ден след бебеправенето миличка и врачка не може да ти каже.....
Тест се прави след закъснение, за да отчете вярно. Най-рано - 3 дни преди датата, НО! те предупреждавам, че е възможно и да ти отчете положителен резултат, и пак да ти дойде (просто се случва, особено на някои марки тестове).

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имам пред вид дали на другия ден примерно /след бебеправенето/ би отчел адекватен резултат?
Flutter GrinningНяма такъв тест Simple Smile

 Купувала съм тестове, на които пише, че дават резултат 2 дни преди цикъла.Най-добре е 1-2 дни след закъснението.

# 3
  • София
  • Мнения: 586
Направи го след като ти закъснее! И аз преди правех щуротии и си правех рано рано тестчета, но вече НЕ  Naughty Няма начин да ти отчете какъвто и да било резултат (адекватен) след бебеправенето на другия ден... Ми те може и да не са се намерили още... Стискам ти палци!

Аз не съм от разбиращите и опитните, но оставам с такова мнение от опит и четеното тук във форума и на разни дуги места... Дано и по-знаещите от мен споделят мнение...

# 4
  • Мнения: 1 335
Имам пред вид дали на другия ден примерно /след бебеправенето/ би отчел адекватен резултат?

Абсурд

Най-рано може кръвен около датата на очакваната М. Иначе уринарен - след закъснение. Успех

# 5
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Ясно, ще карам на инстинкт до закъснението  Joy

# 6
  • Мнения: 236
Някои казват че 10 дена след оплождането отчитат някои тестове. Обаче! Аз си правих 10 дена след овулационния период и беше -. Изчаках 2-3 дена преди М. направих и беше +. В крайна сметка резултата е на 13 месеца вече  Laughing така че зависи от теста. Но определено веднага след секса или на другия ден... определено не.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-добре е 1-2 дни след закъснението.
Ако не си мазохистка, за по-голяма сигурност изчакай.Защо трябва да се разочароваш напримерно с грешен тест?!?

# 8
  • Мнения: 9 077
Тест задължително се прави след закъснение, поне 1-2 дни.
Може и кръвен тест, но той може и в деня на цикъла, все ще покаже повече, отколкото уринния Simple Smile

# 9
  • Мнения: 84
Момичета, а какво ще кажете за тези тестове? Може ли да им се вярва? newsm78  Rolling Eyes

http://www.tehnocombg.com/products_01.html#pregnancy_tests

# 10
  • Мнения: 674
Когато аз се тествах си бях купила и от този които е с две ленти вътре.Едната е за седмия ден след евентуалното забременяване,а дргата е да потвърдиш резултата,но вече след като имаш и закъснение.Правих си и двете лентички едновременно на 2 дни закъснение и тази която трябваше да е за седмия ден от зачеването ми отчете много слаба чертичка.Сигурна съм че ако я бях ползвала тогава щеше да ми отчете отр. резултат.Иначе CLEAR са си добра марка и дават точни резултати ,но ако ги правиш след закъснението.

# 11
  • Мнения: 9 077
Много хубав линк, ще отговори на чуденката ти : http://forum.kusmet.net/viewtopic.php?p=112830&sid=b9a20cfc8 … 8c7c7e56195d3b955

Много е елементарно: имплантиране има най-рано на 7-ми ден, но се иска още време за да се получи концентрация на "бременния" хормон, така че тест на 7-ми ден и реален резултат просто няма как да стане, нагла реклама и манипулация...
И още нещо - мисля, че Клиър е със същата чувствителност като Шуър Чек...

# 12
Здравейте, момичета,
По въпроса за ранния тест за бременност...
Ако теста е по кръвен път за изследване на бета ЧХГ? Аз го направих 4 дена преди очакване менструация ( на 9-10 от ОВУ-то). Резултатът е категорично отрицателен.
Мислите ли че кръвен тест би могъл да отчете резултат толкова рано?
Опитвах се да намеря информация за нивата на ЧХГ, но уви не успях за толкова ранен период и за това се обръщам към вас.

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 250
Както и другите момичета са написали тест се прави 1-2 дена след закъснението, и дори и тогава може да не ти отчете верен резултат и да трябва да го повториш след 48часа. Така че.............търпение миличка това му е цаката.Успех  Praynig

# 14
  • Мнения: 9 077
Кръвният и той към 14-ти ден, с тази разлика, че е 100% сигурен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт