Крем за лице

  • 624
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Момичета,можете ли да ми препоръчате хубав крем за лице,на по-достъпна цена,който е подходящ за зимата.кожата ми е,и аз не мога да преценя.Или смесена или нормална към мазна .Благодаря предварително.Ще помоля да пишете по възможност и цените   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 917
Аз съм доволна от ХепиДерм на Лореал и цената му е нанъпло поносима 10-12  лева. Peace

# 2
  • Мнения: 235
Новият крем на Виши е много хубав, ползвах едно тестерче няколко дни и съм приятно изненадана. Не знам колко струва но не мисля че ще е скъп

# 3
  • Мнения: 330
Ползвам Евелин. Доволна съм. Купих пилинг маска, гел за измиване, тоник и крем за лице за около 20лв. Само крема май струваше около 5 - 6 лв.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Колко достъпна? За 40лв ХидраФаз на Ла рош за нормала към смесена, за 30лв Хидранс Оптимале на Авен, за 25лв ХидраМат на Еусерин с фактор.  За по-евтини незнам, гледам препоръчват Талодерма, те са бг и са евтини, така и не съм пробвала, за да дам отзиви  newsm78
Лореал, Нивеа и къмпани не препоръчвам ,особено ако имаш чувствителна кожа  Naughty

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Характеристики на различните типове кожа:

ХАРАКЕТЕРИСТИКИ НА МАЗНАТА КОЖА

1.   Визуално наблюдение
   лъщяща повърхност, особено в Т-зоната;
   много често се наблюдават разширени пори и комедони, които лесно се възпаляват;
   често кожата е със сивкав оттенък
2.   Оценка при допир
   мазни остатъци по пръстите на ръцете;
   в резултат на удебеления външен слой и разширените пори, кожата е грапава;
   плътна текстура и в по-младите години – отлична еластичност.


ХАРАКЕТЕРИСТИКИ НА НОРМАЛНАТА КОЖА

1.   Визуално наблюдение
   гладка и кадифено-нежна повърхност;
   здрав вид, равномерен тен на кожата
2.   Оценка при допир
   не остават мазни остатъци по пръстите на ръцете;
   изключително еластично и здрава;
   пълна адхезия на мускулите към костната система.


ХАРАКЕТЕРИСТИКИ НА СУХАТА КОЖА

1.   Визуално наблюдение
   наблюдават се линии по лицето дори, когато е в състояние на пълен покой;
   нерядко се наблюдават куперозни участъци;
   като цяло – блед тен, независимо дали цветът на кожата е светъл или тъмен
2.   Оценка при допир
   кожата е суха, понякога груба, нееластична
   дехидратирана повърхност
   кожата е тънка
   ако кожата е дехидратирана, тя е груба при допир, дори и да е с фина текстура

Забележка: този тип кожа не трябва да се почиства с абразивни продукти! В стремежа си да предотвратят ранна поява на бръчки, характерна за сухата кожа, жените много често я пренатоварват с тежки, мазни продукти, които запушват порите и причиняват комедони и различни възпаления.


# 6
  • Мнения: 305
Ами под достъпна за мен имам предвид до 10лева  Embarassed

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ами под достъпна за мен имам предвид до 10лева  Embarassed
Ами за тези пари само за Талодерма се сещам, за които да има хубави отзиви разбира се. Има и едни полски Евелин, мисля че са в този ценови диапазон. Ааа и някои кремове на Ив Роше, ама само на промоция са към 10лв, незнам сега дали има и на кои кремове, можеш да провериш и там. Успех в избора  Peace

# 8
  • Мнения: 305
Мерси  Embarassed Embarassed
Още не знам на какво да се спра

# 9
  • София
  • Мнения: 2 245
Моята кожа е подобна на твоята Ванче. Вчера си взех кремче с 24 часово хидратиране на Гарниер и съм доволна. Към 7-8 лв. е.

# 10
  • Мнения: 305
Мерси Михаела.Но,как се казва?Ако примерно кажа Гарние с 24 часово хидратиране,ще ме разберат ли за кой става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт