" Aх, този син балон"

  • 841
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте!

Вижте това:
http://www.eva.bg/content/view/1024/66/lang,bg/

Някакви впечатления? newsm78

# 1
  • Мнения: 916
Oт това, което прочетох, мога само да кажа, че е нормално при дневен хранителен прием от 800 kcal  да отслабне за 4-5 месеца....не разбрах каква е ролята на балона?
Няма гаранция за задържане на теглото.

# 2
  • Мнения: 861
Вярно е, че всеки би отслабнал при диета от 800 кал. на ден, но разликата е, че с балонът в стомаха си, тя няма да гладува. Ще чувства ситост, защото е намален обема му. Не ви ли се е случвало да ядете нещо страшно вкусно, но в един момент ви става толкова тежко, че даже лакомията отстъпва пред пълния стомах  Mr. Green. Мисля, че това е страхотен метод. Само не разбрах защо Азис не е отслабнал  Crazy
А за гаранцията, че дали ще качи кг-те обратно, наистина няма такава. Но все пак за 6 месеца намалено хранене се предполага, че тя ще се научи да яде по-малко и после ще запази навиците си.

# 3
  • Мнения: 916
При Азис май беше поставяне на пръстен у стомаха, ама той не се махаше...нещо такова.

# 4
  • Мнения: 621
Аз нещо не разбрах, май newsm78 Нали целта е като намалиш яденето да ти се свие стомаха и от там да почнеш да хапваш по-малко, та мисълта ми е с този балон в тумбака как ще ти се свие стомаха до човешки размер newsm78

# 5
  • Мнения: 13 761
Вероятно ще има полза. А после си зависи само от нея. Би трябвало да се е научила да се храни правилно!

Друго се замислих обаче. При диета и ограничаване на храната стомахът поначало се свива. За няколко седмици. И да иска човек, след месец диета вече не може да изяжда предишното количество храна. Какво стомахче ще й остане на нея при това положение след месец!? А цели 6!?
И този анцуНг, изписан в скъпо, лъскаво и претенциозно списание ooooh!


Аз нещо не разбрах, май newsm78 Нали целта е като намалиш яденето да ти се свие стомаха и от там да почнеш да хапваш по-малко, та мисълта ми е с този балон в тумбака как ще ти се свие стомаха до човешки размер newsm78
Ето, и аз това се чудя. Той, че ще се свие до човешки Joy размер, ще се свие, но ще остане ли въобще пространство да слага нещо?

# 6
  • Мнения: 861
Да бе, наистина. Той как ще се свие, след като се махне балона-стомахът пак ще си е огромен. Май се разчита после само на създадените у нея диетични навици   Tired

# 7
  • варна
  • Мнения: 1 830
Незнам мен нещо пак ме съмнява  newsm78

# 8
  • Мнения: 294
Аз не разбрах искаш да си сложиш ли или питаш за мнения?Мнението ми -НЕ  NaughtyМразя изкутвените истории.Това е за хора без грам воля.(изключение са случаите на хора с хормонална обремененост-при тях може и да е полезно)

# 9
  • Мнения: 916
 След 6 месеца тя вече ще е отслабнала и затова тогава ще й махнат балона и може би ще е свикнала на по-малко храна.

Общи условия

Активация на акаунт