разкритие и контракции

  • 2 291
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравейте ,искам и аз да питам нещо.
В понеделник бях на преглед (като в неделя имаха контракции на 10 мин,ходих ме до болницата но ни върнаха)и имах 1 см разкритие и ми падна 4аст от тапата на самия преглед.Върнахаме.В4ера пак имах контракции но докато тръгнем спряха и ми падна още от тази тапа.Термина ми е на 9.10 та въпроса ми е след като ве4е ми е паднала и тапата и тези контракции дали няма да е скоро събитието че ве4е не издържам.Споделете при вас как беше

# 1
  • Мнения: 2 746
Охооо, явно при тебе нещата напредват! Очаквай събитието в най-скоро време, особено щом имаш и контракции.И аз се моля това ми раждане да започне с контракции,а не както първото - да ми изтекат водите без никакви болки, и като отидох, веднага ми нахакаха системата....

# 2
  • Мнения: 617
Щом ти е паднала тапата, просто чакай все момент да започнат контракциите за самото раждане.
Просто бъди готова. Пожелавам ти леко раждане  Peace

# 3
  • Мнения: 68
Охооо, явно при тебе нещата напредват! Очаквай събитието в най-скоро време, особено щом имаш и контракции.И аз се моля това ми раждане да започне с контракции,а не както първото - да ми изтекат водите без никакви болки, и като отидох, веднага ми нахакаха системата....
Да но всеки пут като отидем до болницата и ми прават запис на тоновете излизат някви мижави контракции и айде обратно в къщи CloseДАно като ми е паднала тапата момента наистина да е близо Praynig

# 4
  • Мнения: 2 746
dazka01 разбирам те, и аз нямам търпение да родя, защото много ми тежи корема вече.А нямам и подготвителни контракции, да му се невиди.Кога точно ти е термина? Ако е съвсем близо, да знаеш че във всеки момент болките ще се засилят и бебо ще тръгне.Спокойно и леко раждане!

# 5
  • Мнения: 68
dazka01 разбирам те, и аз нямам търпение да родя, защото много ми тежи корема вече.А нямам и подготвителни контракции, да му се невиди.Кога точно ти е термина? Ако е съвсем близо, да знаеш че във всеки момент болките ще се засилят и бебо ще тръгне.Спокойно и леко раждане!
на 9.10

# 6
  • Мнения: 27 524
Скоро ще е, да, не се шашкай, всичко ще е наред  Hug

# 7
  • Мнения: 1 104
И аз мисля, че момента наближава. Просто гледай да си спокойна и ще видиш, че всичко ще е наред.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Моята тапа пада в продължение на седмица - като прозрачна слуз като отидех до ВеЦе-то.
Разкритие имах още в средата на Май - цели 2 см.
Родих с таблетка за предизвикване на раждането чак на 1 Юни.
Контракциите ти сигурно са подготвителни - почват и спират.
Когато станат на равни интервали от по 20, 10, 5 мин , особено на 5 мин. , бягаш в болницата.

# 9
  • Мнения: 114
Здравейте ,искам и аз да питам нещо.
В понеделник бях на преглед (като в неделя имаха контракции на 10 мин,ходих ме до болницата но ни върнаха)и имах 1 см разкритие и ми падна 4аст от тапата на самия преглед.Върнахаме.В4ера пак имах контракции но докато тръгнем спряха и ми падна още от тази тапа.Термина ми е на 9.10 та въпроса ми е след като ве4е ми е паднала и тапата и тези контракции дали няма да е скоро събитието че ве4е не издържам.Споделете при вас как беше
изтекоха ми водите в 1 вечерта, в 6 отидох с 5см разкритие и в 8 сутринта целунах най-прекрасното ангелче на света, четох че можело да се забави 3дни след падане на тапата Контракциите стават болезнени когато дойде време за разждане - в моя случай около 4:30
Разхождай се и не се тревожи , желая ти леко раждане, няма по-хубаво от този миг, в който ще видиш детенцето си

# 10
  • Мнения: 478
На мен ми падна тапата в понеделник в петък почнаха подготвителните контракции през 2,3 часа в събота през час, към 8 вечерта на 40 минути и неделя сутринта в 2:00 на 7 минути в 3 часа отидох в болницата и се оказа че съм с 3см разкритие. И в 5:30 ме оперираха. Без никакви болки само стягане на корема.

# 11
  • Мнения: 68
Момичета Пак да да питам по моя въпрос  Rolling EyesДнес ме понаболва кръста и корема ми е доста твърд ,а и сутринта пак ми изтече още от тапата ,но този път беше доста .Вече незнам да ли няма да се почне тази нощ ,а пък утре се жени най-добрата ми приятелка и така ми се иска да отида.Но бебка е по важна и ако е решила да е днес още по добре, но ако не няма нищо лошо да отида на сватбата кво ще кажете @@@ Laughing LaughingВсе пак сега ми трябжата приятни емоции.Е няма да друсам хорца разбирасе ще си седя кротичко на масата  Grinning newsm78

# 12
  • Мнения: 5 228
Най-много да родиш на сватбата.  Laughing Съвсем скоро ще е моментът, леко раждане!

# 13
  • Мнения: 284
При мене пък положението е следното-имам само болки като менструални и понякога ми се втвърдява корема.

# 14
  • Мнения: 566
Леко раждане.
моята тапа падаше цяла седмица

Общи условия

Активация на акаунт