Еко памук

  • 1 135
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 208
мнение за дрешките от тази материя - заслужават ли са парите - горе -долу с по 1/3 по - скъпи от другите

# 1
  • Мнения: 13 512
мнение за дрешките от тази материя - заслужават ли са парите - горе -долу с по 1/3 по - скъпи от другите
bio cotton-  не виждам абсолютно никаква разлика. Имам спално бельо такова.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 715
Купувам дрешки на Фуар бейби. Според мен са най-добрите за бебе - меки, еластични... На сайта им пише, че са от био памук.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 208
мерси за мненията.  Wink

# 4
  • Мнения: 219
Е, не знаех, че на Фуар бейби са био, а сега като се замисля, май е така.
Да споделя - не мръдват, много съм доволна. Много мекички, приятни, нежни цветове.

# 5
  • Мнения: 1 800
На бебето купих една пижамка от такъв памук, никаква разлика с останалите.

# 6
Има една много съществена разлика - това са дрехи и изделия, създадени с грижа за околната среда. Не само памукът е био, но и инструкциите за пране са написани с мисъл за планетата.
Това означава ,че при производството на памук не са използвани пестициди и други химикали.Това естествено означава, че добива е по- малък,съответно разходите за една дреха - по- големи!
По тази причина тези изделия са по- скъпи!Купувайки си такива дрехи ,човек косвено участва в опазването на планетата.

# 7
  • Мнения: 1 561
Ot kade kupuvate na tazi marka dreshki.
Sajaliavam za latinitsata,  imam problem,ne moga da pisha na kirilitsa ot 2 dni

# 8
  • Варна
  • Мнения: 208
Фуар ги има в повечето бебешки магазини.

Това за опазването на околната среда ме кефи - въпреки че точно при майките с бебета, където се пести всеки лев едва ли е най-удачно. Но пък всяка мама може да си позволи по едно по-сносно гащеризонче за бебчето така, че... май ще се уредя с две-три  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт