Има ли такова чудо Държавно у-ще с транспорт!

  • 2 920
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Моля споделете ако знаете нещо такова в София.Пробвах се по търсачките но нищо не излезе.

# 1
  • Мнения: 205
Мисля, че няма  Не съм много сигурна де

# 2
  • Мнения: 7 837
Без пари, такива чудеса не стават. Като почнете да финансирате, ще се случват.

# 3
  • Мнения: 3 740
Има - СМГ. Плащаш си транспорта, естествено. Кейси, иронията ти е неуместна. Има държавни училища с транспорт и в районите с малко деца по селата.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Миналата година имаше теми - бяха посочени няколко у-ща. Вярно че транспорта се плаща, но е важно, че училищата са се постарали да осигурят грижа за децата.

# 5
# 6
  • Мнения: 66
НСОУ София - Овча купел.
за тази година транспорта струва 6лв. на ден.

# 7
  • Мнения: 1 172
Училището в Г.Баня. Имат транспорт, но не съм наясно дали само него плащат, или плащат и някаква сравнително ниска такса за обучение. На наши близки детето е там и със сигурност пътува с училищен автобус.

# 8
  • Мнения: 2 241
17 СОУ с френски език в Западен парк, срещу заплащане.

# 9
  • Мнения: 5 468
Има такива училища. Транспортът, естествено се заплаща. Наистина имаше такава тема и там бяха посочили училища с транспорт. Едно от училищата беше някъде към Свобода и Толстой.

# 10
  • Мнения: 195
139 ОУ "Захари Круша" - на бул. Арсеналски срещу басейна Спартак.

# 11
  • Мнения: 967
Не виждам какво чудно има в държавно училище да се организира транспорт. Съберете се на родителска среща, гласувайте и всички, които искат транспорт нека си заформят списък. Като се види колко е дълъг списъка ще прецените колко голямо превозно средство ви трябва - колкото маршрутка или колкото автобус... След това някой от родителите ще прозвъни транспортните фирми, ще поиска оферти, ще се събеете отново, ще изберете най-изгодната оферта и ще сключите договор с превозвача. Не разбирам къде е философията тук и защо чакате някой друг да организира транспорта на собствените ви деца  Thinking Училището само по себе си е образователна институция и няма прякавръзка с това как децата ни пътува до и от него - това си е грижа на родителя.
Та ако трябва да отговоря конкретно на въпроса - всяко държавно училище би могло дда има транспорт ако родителите се размърдат и го подсигурят.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 398
Не е нещо невероятно, струва ми се. Wink
Всичко опира до решението на родителите. Възможности има винаги. Peace

Синът ми беше в Държавна детска градина-*17 ЦДГ, към която си имаше организиран транспорт с бус. Wink
Сега, пак е в Държавното 55-то СОУ в Дървеница и за децата срещу заплащане, разбира се, има възможност за организиран транспорт. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 928
Мисля, че НГДЕК има.

# 14
  • Мнения: 601
143-то /основно е/ в Суха Река също има.

Общи условия

Активация на акаунт