Служебна бележка?

  • 4 659
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
До кога е срока за подаване на служебна бележка за детските ?До края на този месец ли е или до края на октомври.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Зависи.В момента се подава веднъж в годината.Миналата  година кой месец си я подавала?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Зависи за коя бележка питаш.  Laughing
Май питаш за тази от училище - до края на октомври беше мисля.

# 3
  • Мнения: 295
Да за тази от училище питам .

# 4
  • Мнения: 1 712
За първокласниците срока мина-30 септември
За всички останали-31 октомври

# 5
  • Мнения: 8 917
Държат и то много, да не е "служебна бележка", а "удостоверение". Да не те върнат за тази глупост.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Държат и то много, да не е "служебна бележка", а "удостоверение". Да не те върнат за тази глупост.

Явно е до училището. Ние само служебни бележки сме издавали досега, никого не са върнали.

# 7
  • Мнения: 185
Тези бележки не се ли носят при подаването на документите за детски newsm78
Аз трябва да подавам чак април.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Не, носят се до 31 октомври. Иначе оставаш без детски.

# 9
  • Мнения: 185
 ShockedДобре,че видях темата тогава.
И последно служ.бележка или удостоверение трябва да е?

# 10
  • София
  • Мнения: 11 102
Удостоверение, служебната бележка била отживелица.
Мен ме върнаха заради това ...

# 11
  • Мнения: 220
Удостоверение от училището.А от местоработата на родителите не трябва ли служебна бележка за дохода?Че сега като се  зачетох май се пообърках нещо.

# 12
  • Мнения: 295
Служебна бележка са ми издали от училището мисля в понеделник да я занеса дано да я приемат .

# 13
  • Мнения: 224
Удостоверение или служебна бележка - няма никакво значение.Важното е да имат изходящ номер и дата на издаване,т.к. служителите от училищата много често забравят тези  "реквизити " . Срокът за представяне на бележките за всички ученици от 1-ви до 13-ти клас е 31.10.2007 година , независимо кога е подадена молба-декларацията. Не се изискват доходи за предходни месеци,достатъчно е само служ.б-ка или удостоверение ,че децата продължават да учат през уч.2007/2008 год.Работя в соц.служба и не искам ,мили майки,да оставате с впечатление ,че соц.работници връщат,ако всичко ви е наред.Така ,че имате един месец да си вземете необходимия документ.Училищата издават такива,независимо , че стачкуват.Не е необходимо лично вие да представите документа в соц.служба,ако сте на пълен работен ден и работното ви време съвпада с раб.време на соц.служби.Същото могат да свършат баби,съпрузи и други свободни ваши близки или роднини. Надявам се да съм ви била полезна.Бъдете здрави!  bouquet

# 14
  • Мнения: 185
Мерси Platina 33  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт