Детска кухня - Варна

  • 2 968
  • 14
  •   1
Отговори
Моля, мамите, които взимат храна от детската кухня до Макдоналдс /кино Тракия/, да ми кажат в кой ден от седмицата се купуват купони. Благодаря предварително! Grinning

# 1
  • Мнения: 5 241
В петък  Simple Smile

# 2
Много ти благодаря за информацията!

# 3
  • Мнения: 5 241
Моля няма защо  Simple Smile
Работното време е от 11.30 до 13.00 часа  Simple Smile
Цената на купоните за цяла седмица е 9.80лв.

# 4
А в събота и неделя пак от там ли се взима храната?

# 5
  • Мнения: 5 241
Да от там  Simple Smile

# 6
Защото една друга майка ми каза, че събота и неделя се взимало храна от кухнята майка, но явно не е точно така. А знаеш ли дали за всички кухни се готви само от едно място?

# 7
  • Мнения: 5 241
До колкото ми е известно са две кухните майки,тази зад Макдоналдс и другата до Окръжна болница.Като събота и неделя готвят само на първата и носят на втората.По кварталите май няма ядене събота и неделя.Аз вземам храна от тази до Окръжна.Ако друга мама знае да пише ,аз знам това  Wink

# 8
А със сигурност ли се купуват купони в петък зад Макдоналдс, знам, че е различно в различните кухни.

# 9
  • Мнения: 5 241
Да със сигурност,мои приятелки са на нея кухня,днес даже говорих по този въпрос с тях  Simple Smile Аз не вземам от там,но и нашите купони ги купуваме в петък Wink

# 10
Добре, отново много ти благодаря за цялата информация!

# 11
  • Мнения: 4 187
А във Варна, дали има от тези кухни, които разнасят храна по домовете! Rolling Eyes  Дали тези екстри са само в София! ако някой има инфо да сподели!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Чак такава екстра май няма. Аз отдавна съм на кухня, но съм в Цветния, при нас купоните се продават във вторник, събота и неделя няма кухня, ако искаме и в тези дни да взимаме храна - отиваме долу до Окръжна, но аз не ходя. Ако случайно пък забравя да си купя във вторник купони за нашата кухня, то винаги мога да сляза долу до Окръжна и да си купя, май ставаше само в петък, като изрично кажа за коя кухня купувам.

# 13
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Kissa
Чак такава екстра май няма. Аз отдавна съм на кухня, но съм в Цветния..............


Каде е кухнята в Цветния? 23 години живях в този квартал но кухня не срешнах! Crazy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Цитат на: star
Цитат на: Kissa
Чак такава екстра май няма. Аз отдавна съм на кухня, но съм в Цветния..............


Каде е кухнята в Цветния? 23 години живях в този квартал но кухня не срешнах! Crazy


На ул. Карамфил, точно до едни 3 сервиза, в една къщичка до канала  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт