Каква е тази марка...

  • 768
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
http://www.asseenontv.bg/category.php?lang=1&title=GSM%20??? … tid=72&img=72

Търся си телефон с 2 карти, до скоро беше мираж да работи едновременно и с двете, та много се изненадвам на цената, на която го предлагат....Май нещо куча марка ще излезе това чудо...

# 1
  • Мнения: 9 901
ами не, работел си, казват....просто сега излиза на пазара. Ние се интересувахме също, та стигнахме и до хора, които ползват такъв отскоро.

# 2
  • Мнения: 2 323
А каква марка е, нещо ми е много съмнително как е представен в този сайт...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Една Варненска фирма ги предлага.Ходих дотам,но не стана.И аз разбрах,че не са добри и се отказах,набързо.Мога да изпратя и още линкове,ако има желаещи.

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моят се беше запалил в бг, 500 лв.,работят си нормално на двете,но тогава го отказа един приятел уж спец, 4е трябвало да се прехвърля! тука в тунис ве4е са по4нали продажбата и в4ера даже той каза,4е е видял как работи на двата оператора, звъняли  са за проба! китайски са, имитират нокиа, не знам за ка4ество на самия гсм!

# 5
  • Мнения: 7 640
това е Qtec, такива са повечето джиесеми вече, нищо, че на капаците пише друго.

# 6
  • Мнения: 8 917
Моят колега го има същият. Китайски, но върши работа. Привърженик съм на уиндоуските телефони и не бих преминала отново към "обикновен" и от тази гледна точка казвам, че става Wink Работи се с клавиатура, и със стилос -т.е. има тач скрийн, което е голямо удобство Peace
Polar Fox, по принцип Qtek, както и O2, Eten, Asus, HTC са уиндоуски телефони. Този е със сибмиан и си идва с ръководството, че си е китайски. Qtek е финландски. Този е на светлинни години от Qtek, но пък работи с две карти. Peace  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт