малка или голяма кошарка (70/140 или 60/120)??

  • 698
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, мами! Кой размер предпочитате за кошарките на бебо, стаята ни е малка  се двоумя между по-големите и по-малките. Ако е от по-големите до колко години ще я ползва детенцето?
 Rolling Eyes #Crazy

# 1
  • Мнения: 724
Няма голяма разлика между двете.Ако ти позволява мястото си вземи по голямата.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Зависи основно какви са ви плановете за бъдещо независимо място на бебето.
И аз като тебе се двоумях и реших малка, за да остне в стаята повче място - бебето отначало спеше при нас (чак сега правим детската стая). Но мисля, че с по-големите ще е по-добре - на нас след около година тази ще ни е малка, ако се хвърлим на мебели за детска те вече са с бюра и ще ни е малко ранко за такива .... с по-големите кошарки ще изкара поне 1-1/2 година повече и тогава вече директно на цяло ново детско (май се води юношеско) обзавеждане може да се мине.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
Ако имаш възможност си вземи по-големия размер - в пъти е по-удобен за бебе, по-широко, по-просторно, с повече въздух  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 693
По-добре си вземи по-голяма. Мисля, че 20 см повече на дължина едва ли ти решават проблема с пространството. ДЪщеря ми е на година и почти месец, през лятото гостувахме на бабите, които не живеят в София, тя спеше в преносима кошара 120/60 - тясна й беше, постоянно се въртеше, стигаше до края на леглото и се сърдеше, че не може повече да се мести. Когато се прибрахме вкъщи, съвсем по друг начин започна да спи в нейното легло - 140/70.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
Аз съм за по-голямата, главно заради ширината, иначе от към място, не е чааак толкова голяма разликата....аз много харесвам тези 140/70 които в последствие стават на голямо легло...които са със скрин на тях, който се маха в последствие и леглото си става нормално - 1 персон....

# 6
  • Мнения: 57
Благодарности за отговорите! Simple Smile
А за преносимите какво мислите? Може ли да им се вярва, или само като вариант за втора кошара, освен основната?  newsm78 И ако може марка...

# 7
  • Мнения: 1 311
Кошарата на сина ми е 140х70. Използва я и в момента, докато чакаме за стане готово по-голямото легло. Той е 112 см и вече му идва малко къса. Но той много се върти и разхожда по време на сън. Честно казано на мен по-малките (120х60) ми се виждат доста малки и ми се струва, че доста по-рано ще трябва да се сменят.

Общи условия

Активация на акаунт