Проблем с бибероните

  • 607
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте
имаме следният проблем с нашето бебенце Калина която е на 3м 14дни.
Явно някой от бибероните е бил гаден и сега видимо гладна захапва но след малко започва да плюе биберона. Сменихме 5 вида като форма и големина и пак не иска.
Някой имал ли е подобен проблем и как да я накараме пак да яде нормални количества.

Също и даваме дактарин така че няма гъбички в устата.
Благодаря предварително.

ПС. Аз съм бащата  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 27 524
Странно... каучукови или силиконови са? Като най-добри като усещане и форма май са каучуковите на чико, пробвахте ли с тях? Да не би да не й харесва млякото?

# 2
Чико каучукови, 1 дупка 2 капки, Д-р Браун силиконови.
Тези сме пробвали.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ние отначало бяхме с каучуковите на Чико/всичко на Чико бях  взела/.не ги искаше обаче и плюеше.Взех на NUK,/каучук/и досега сме с тях Peace
Можеш да опиташ и тях Hug

# 4
Тези на NUK стават ли на някое от избоените шишета?

# 5
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И ние ползвахме на Нук , и съм сигурна , че на шишето на  Чико не стават!Племенницата ми на 4 месеца имаха същия проблем искаше си огромния , деформиран биберон  на Чико и нищо друго не признаваше , след много проби успяха с 2 -ката на Нук(за водичка )!

# 6
  • Мнения: 27 524
Според мен проблемът не е в биберона. Млякото, зъбки... или ако много бързо или много бавно пуска дупчицата...

# 7
  • Мнения: 4 111
Тези на NUK стават ли на някое от избоените шишета?

Не.
От раждането ползваме само Нук, не сме имали  никакви проблеми.

# 8
  • Мнения: 206
От раждането ползвахме Авент ,но само за водичка. Аз кърмих до четвъртия месец с много усилия ,защото имаме тежък ГЕР след това се цедих два месеца и накрая се отказах може би не срещнах необходимата подкрепа от семейството(цеденето е много бавна и трудоемка работа) като през това време се наложи да бъдем на смесено хранене. Но бебчо не харесваше бибероните Авент  по препоръка ги сменихме с Чико каучук още по-зле и тогава си спомних ,че след дълго сукане 30-40 минути зърното ми придобиваше точно същата форма както на биберона Нук. Вследствие на сплескването на гръдното зърно значително се предотвратява гълтането на въздух ,освен това отвора е назад към небцето и по този начин течността се изтегля бавно на капки. При нас тези биберони направиха направо чудо ,защото преди това направо се бях измъчила с този ГЕР ,рев почти постоянно ,защото сме гладни ,а отказваме да се храним ,защото ни се повдига. Така че ,бибероните Нук до някъде ни решиха проблема най - вече с храненето ,а повръщането продължава и до сега.
Не случайно ортодонтите ги препоръчват за правилното подреждане на зъбете.

Общи условия

Активация на акаунт