Маса с МДФ лаково покритие отгоре?

  • 2 620
  • 8
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Кухнята ще ми бъде червен МДФ лак,съчетание с по-светло като масата по-долу .За нея именно питам.

 Отгоре е с червен МДФ лак. Ако някой има подобна моля да сподели дали е практична. Имам някои съмнения относно поддръжката и. Дали ще се драска много барзо. Дали може човек да се храни директно върху нея и т.н. Благодаря Ви предварително. Hug

# 1
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Честно казано според мен не е удачно, точно плота да е мдф лак, съмненията ми са,че ще се похаби бързо - надраска. Аз лично не бих рискувала с това.Иначе и моята кухня ще е мдф лак червен в комбинация с бук.

# 2
  • Мнения: 2 768
MDF покритие не е най-практично за маса - надрасква се много бързо.
Най-удачно за този вариант е да се изработи с боядисано стъкло.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
А какво покритие изобщо е най-добре за кухненска маса???

# 4
  • Мнения: 6 039
А какво покритие изобщо е най-добре за кухненска маса???

с огромна доза истина и в кръга на шегата - от гранит  Laughing

това, което си показала на снимката е стъкло

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Е, сега пък гранит. Маленна, дай някакво по-приемливо предложение. От масовите материали кой е за предпочитане?
Питането ми е сериозно.

# 6
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Нарави го със стъкло цветно, както те съветват Ета и Маленна, много красиво изглежда.

# 7
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За цветно стъкло не се бях сетила. На майка ми масата в хола е със стъкло, остават много пръсти, събира бързо прах. Незная дали ще е удачно за кухненска маса. Аз искам да е някакво покририе, върху което да не слагам покривки, мушами и тем подобни. Но  дали ще намеря удачен материал незнам. А пък искам да ми се връзва и с кухнята. Да има и нещо червено.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 768
В такъв случай червен МДФ шагре (мат), ако държиш на цвета.

Иначе най-подходящ материал е фурнира. И той се драска и наранява, но все пак не колкото лаковите повърхности.

Ако питаш коя повърхност няма нужда от покривка и пазене, Малена ти е отговорила - гранита Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт