Не искам да повярвам...

  • 1 862
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Днес -на 36-тия ден от последната ми менструация си направих кръвен тест който излезе отрицателен(Beta HCG <0.10mIU/ml    като при небременни е между 0 - 1).Но чесно да ви кажа не вярвам.Каточели усещам със сърцето си,че този път е различно.Гърдите и са болезнени и подути,имам болки в яйчниците,кръста,в слепоочията.Не мога да спя вечер и ставам поне по веднъж вечер в тоалетната,което не ми се е случвало почти никога.Но не мога да преценя от медицинска гледна точка да не би да ми е още рано за тестове.Имам нередовен цикъл.Хормонални проблеми.Този месец приемах Дуфастон от 11-ия до 25-тия ден.Преди ми идваше до 5 дни след като спра Дуфастона,а днес вече единадесети ден-нищо.В същото време пък си следях базалната температура този месец и не разбрах точно кога ми е била овулацията,но сега температурата ми е към 36 градуса,а знам че при бременност трябва да е към 37.Незнам какво да мисля. newsm78

# 1
  • Мнения: 7 718
Вярвай на кръвния тест.

# 2
  • Мнения: 5 313
И аз всеки месец уж имам симптоми,но нищо.И все пак ти стискам палци. Hug

# 3
  • Мнения: 1 335
Съмнявам се кръвния тест да греши .... Съжалявам за резултата Sad

# 4
  • Мнения: 975
И според мен кръвния е достоверен тест ,съжалявам мила . Hug

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 250
Всяка една от нас "открива" симптоми на бременност, защото страшно много и се иска да е така. Вглеждаме се прекалено много в нормалните ни състояния на ПМЦ. Съжалявам, но и аз мисля че на кръвния тест може да се вярва  Sad

# 6
  • Мнения: 135
Така се бях размечтала....Но ще се надявам докато ми дойде все пак

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 250
Миличка недей да мечтаеш много защото удара после ще е още по тежък.Казвам ти го от личен опит. На мен този месец ми закъсняваше(то все още не ми е дошло де) и уж имах признаци и странни усещания.И аз като теб бях сигурна че съм бременна и вече си мечтаех какво ли не. Но във вторник си направих тест и беше отрицателен.Няма да ти казвам какво преживях и колко голям беше удара за мен. Нощно време започнах да сънувам кошмари. Така че.....моя съвет е да не се навиваш много.Когато трябва да се случи то ще се случи.Успех и в скоро време  EFP

# 8
  • Мнения: 481
.В същото време пък си следях базалната температура този месец и не разбрах точно кога ми е била овулацията,но сега температурата ми е към 36 градуса,а знам че при бременност трябва да е към 37.Незнам какво да мисля. newsm78

Освен кръвния тест, аз много вярвам на Базалната температура - при такава, каквато посочваш,  мога само да ти кажа , че е 99,9% сигурно че не си бременна  Peace

# 9
  • Мнения: 3 011
Същото ми се случи предният месец и моят тест беше 0.3 ли не помня, бе под едно. Еееее какво мислене падна и какви празни надежди, въпреки, 4е цикъла ми по дължина е неузнаваем /до 40дена/ , но си ми дойде на 40 и някой си ден- поревах си както всеки месец за 3-те год. и половина и така..... Моят съвет е приеми този тест за отрицателен и се настройвай, 4е ще ти дойде, защото после много ще те боли ако си въобразиш нещо а то пропадне. На симптоми вяра нямай, те винаги ги има, когато забременях /единствен път извънматочно беше/ тогава по4ти нямах никакви симптоми и усещанията бяха по различни от "бремелинските" симптоми, които имах всеки месец. Успех и сила ти пожялавам за напред!

# 10
  • Мнения: 268
съжалявам миличка  Sad. това е най-гадното.. да имаш закъснение, а тестовете да са отрицателни.. започва се едно мислене, едни надежди..  Sad. успех ти пожелавам, дано следващия месец да е твоя  Praynig.

# 11
  • Мнения: 560
Момичета,когато забременях не съм имала никакви признаци,че това се е случило.Мисля,че това са внушения от желанието за бременност.Всичките тез признаци се проявяват малко по-късно.
Съжалявам.

# 12
  • Мнения: 2 309
Не си търси симптоми,няма смисъл...

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Момичета,когато забременях не съм имала никакви признаци,че това се е случило.Мисля,че това са внушения от желанието за бременност.Всичките тез признаци се проявяват малко по-късно.
Съжалявам.
и при мен беше така.
Не се измъчвай излишно.
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт