операция на "перде" на окото

  • 5 458
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 675
На баба ми и предстои такава операция.Някой знае ли дали има някакъв риск,защото на нея са и обяснили,че е лека операция и няма да има никакъв проблем.Но аз малко се притеснявам.Защо ли нямам доверие на нашите лекари?

# 1
  • Мнения: 516
Правилно са и обяснили. Операцията е рутинна и рисковете са сведени почти до нула. Няма за какво да се притесняваш. Баща ми и свекърва ми са с такава операция. Важното е след това да се пази баба ти, за да не получи кръвоизлив. Никакво телесно напрежение, да не вдига тежко, да си слага регулярно капките.
Успех! Няма от какво да се страхуваш. Peace

# 2
  • Мнения: 2 700
Има риск, ако премахването на пердето не става с лазер.
Родителите ми имаха такъв познат, който в последствие съжали, че се е оперирал. Не знам подробности.
Иначе с лазер процедурата трае около 15 минути.

# 3
  • Мнения: 5 675
Има риск, ако премахването на пердето не става с лазер.
Родителите ми имаха такъв познат, който в последствие съжали, че се е оперирал. Не знам подробности.
Иначе с лазер процедурата трае около 15 минути.
А колко ще струва една такава операция с лазер?

# 4
  • Мнения: 2 700
Не знам сега какви са цените. Майка ми се оперира преди 7-8 години, когато това беше в известна степен ново за БГ и цената беше около 500 долара на око.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и на баба ми й направиха. Жива и здрава е вече около 5-6г.след това.  Hug
Доколкото знам цената се определя и от това, какъв вид леща се имплантира...

# 6
  • Мнения: 1 017
И  на баба и правиха такава операция във Варна, май беше 400 евро ама не съм сигурна трябва да питам.
Няма никакви проблеми сега, и беше с лазер.

# 7
  • Мнения: 5 675
Благодаря на всички за инфото.Вече и назначиха дата за операцията ,ще струва 580лева за мека леща.Дано няма проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт