Каква марка препарати за съдомиялна???

  • 30 779
  • 168
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка предпочитате???

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 03 окт 2007, 09:52

  • София
  • Мнения: 250
Здравейте мами!!!!
От другата седмица сме вече в нов апартамент и имам съдомиялна-сега въпроса е коя марка за предпочета!!!????Споделете Вашия опит!!!!
Усмихнат ден на всички!!!!

# 1
  • Мнения: 3 715
Аз използвам Медикс и съм доволна. За сведение, съм използвала и останалите, имам миялна от 4-5 години и честно казано не виждам разлика. Само от един турски препарат не съм доволна, но не му помня името. От около година съм с Медикс, не се оплаквам, чудесно си измива, а и цената ме устройва.

# 2
  • Мнения: 19
Доволна съм от Калгонит - и от праха и от таблетките. Пробвах Медикс-гел миналата година и никак не бях впечатлена /иначе ползвам доста неща от тази марка/.Скоро видях, че има  Медикс и  на таблетки и дано някой се включи да каже нещо и за тях.
Гласувах за Калгонит.

# 3
  • Мнения: 109
Ползвам таблетки 3 или повече в 1 на Калгонит или Сомат не намирам разлика между двете. Преди време бях взела прах на АРО от Метро и си съсипах един стъклен сервиз , целите чаши станаха на петна.

# 4
  • Мнения: 1 925
Ползваме Калгонит и Сомат.  Peace

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ползвам Калгонит и Клийн. Отвреме на време - медикс.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
онли Калгонит - прах.
И отделно сол и блясък. Тоже Калгонит.

# 7
  • Мнения: 1 152
Аз ползвам таблетки Медикс 2 в 1 и съм приятно изненадана. Много са добри.

Докато от гела не съм впечатлена.

# 8
  • Мнения: 1 269
Кларо- голяма зелена кутия с 60 таблетки- 3 в 1. Пробвах и Сомат и Медикс, но Кларо са най-добри и най-на сметка излизат. Тази разфасовка, за която споменавам е 12-13 лева. Сръвнете с цените на Калгонит и Сомат- разликата е голяма.
Има индивидиуално опаковани таблети от същия вид- те са по-скъпи, заради опаковаката.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 16:40 от pazzza

# 9
  • Мнения: 201
А кларото от кой магазин е?

# 10
  • София
  • Мнения: 928
А кларото от кой магазин е?

Има го във Фантастико.

# 11
  • Мнения: 201
Iva s благодаря за отговора, жалко че в СЗ нямаме такъв магазин.

# 12
  • Мнения: 780
Най - доволна съм от Калгонит

# 13
  • Мнения: 1 269
А кларото от кой магазин е?
В Пловдив Кларо се продава в "Мега Марина" и във всички малки специализирани магазини за препарати.
В Стара Загора също го има, защото моя позната ми ги препоръча от опита и с на свекърва и миялната. Не знам точно откъде ги купуват, но поразпитай по магазините -все ще научиш. Успех!

# 14
  • Мнения: 442
Ползвам Кларо, най- доволна съм от него. Има го в ХИТ и Бриколаж.

Общи условия

Активация на акаунт